Зовнішній вигляд датчика руху з сиреною

 Октябрь 16, 2018 – 19:13

Серед охоронних систем активно використовується датчик руху з сиреною, який реагує на появу і переміщення в контрольованій ним зоні і оповіщає про це за допомогою звукового сигналу різної потужності.

Зовнішній вигляд датчика руху з сиреною

Область застосування

Датчики руху набули широкого поширення в побуті, найчастіше їх використовують в системах «Розумний будинок» для управління освітленістю приміщень.

В охоронних цілях використовується сигналізація з датчиком руху та сиреною, яку встановлюють:

всередині офісів і виробничих приміщень з обмеженим допуском, де використовуються в основному інфрачервоні датчики, які включають після закінчення робочого часу;

Надежный и безопасный датчик движения покупал тут по доступной и выгодной цене, без переплат и накруток.

поза будівлями для охорони закритих територій від стороннього проникнення, наприклад, по периметру огорожі житлового двору або виробничої території, тут в основному використовують інфрачервону модель або комбінований датчик руху з сиреною вуличний;

на автомобільних стоянках і самих автомобілях, на яких використовуються мікрохвильові та ультразвукові датчики мініатюрних розмірів.

Автономний датчик руху з вбудованою сиреною нерідко входить до складу універсальних систем відеоконтролю на об'єктах, що знаходяться під охороною. Найчастіше включення сирени супроводжується передачею інформації на мобільні телефони власників транспорту або нерухомості.

Переваги та недоліки датчиків руху з сиреною

Автономна сирена з датчиком руху - це універсальне обладнання, яке може використовуватися на різних об'єктах. Серед достоїнств обладнання необхідно назвати:

автономність роботи і незалежність від сторонніх джерел живлення і зв'язку;

простоту монтажу, так як не вимагає підключення до інших систем забезпечення, досить просто встановити на місці;

економічність через відсутність витрат на монтаж та експлуатацію;

не тільки попереджає власників про стороннє вторгнення, але і чинить психологічний вплив на порушника, в результаті чого виконує функцію запобігання крадіжок та інших злочинних задумів;

допускає настройку різного рівня чутливості для нейтралізації погодних факторів і ігнорування дрібних тварин;

можливе підключення додаткових функцій (відеозйомки, запису звуку, передачі SMS повідомлення).

У зв'язку з тим, що в автономній сигналізації з сиреною і з датчиком руху використовуються різні принципи роботи, переваги і недоліки залежать від виду сприймають елементів.

В роботі датчиків використовуються елементи:

інфрачервоні;

ультразвукові;

мікрохвильові.

Ультразвукові датчики вважаються найменш надійними, а мікрохвильові найбільш витратними. Найчастіше використовується сирена з датчиком руху, що реагує на тепло (інфрачервоне проміння).

Загальний недолік для всіх видів датчиків, що працюють в автономному режимі, - необхідність контролювати стан елементів живлення і не забувати міняти батарейки або акумулятори, щоб не паралізувати роботу охоронної сигналізації. Середній термін роботи акумуляторів становить кілька місяців.

ТОП-5 датчиків руху з сиреною

Досить складно проводити порівняння датчиків руху з сигналізацією для вулиці, так як більшість з них відносяться до багатофункціонального обладнання і можуть використовуватися не тільки в охоронних цілях, але і для включення електрики.

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів Новоріжское Шосе
  2. Будівництво Котеджів в Орєхово Зуєво
  3. Роллы суши должны обеспечивать удачу
  4. Вибір коляски для вашої дитини