Будівництво Альтанок Фірма Котедж Проект

Будівництво котеджів і будинків  Май 22, 2014 – 05:45
Строительство домов - складний технологічний процес, що включає в себе два основних етапи.
     
  1. Проектування заміського будинку або котеджу.
  2.  
  3. Реалізація проекту, а саме будівництво та оздоблення котеджу.
  4.  
 

Будівельна компанія «Самара Дім" надає повний комплекс послуг з проектування та будівництва під ключ котеджів - Там Заміський будинки, котеджі для найвимогливіших клієнтів.Високий стандарт якості, пропонований нашими фахівцями, видно по їх ретельної інженерної підготовки і бездоганному виконанню всіх етапів будівництва.

 

Будь-який будинок або котедж - складна конструкція, яку необхідно не тільки грамотно експлуатувати, а й, насамперед, точно і грамотно виконати проект і побудувати.

 

Компанія «Самарський Дім» готова реалізувати проект будівництва заміського будинку під ключ.

 

Великий досвід по будівництву котеджів, а також професійні знання дозволяють нам застосовувати сучасні матеріали і технології, а дотримання будівельних норм і правил (СНиП), ГОСТ та інших нормативних документів є гарантією того, що Ваш будинок буде надійним і довговічним.

 

Процес будівництва котеджу

 

Наше знайомство починається з того, що Ви формулюєте технічне завдання на проектування будинку / котеджу - замальовка передбачуваної планування, вибір призначення приміщень, типу і виду обробки, площа і поверховість забудови, необхідного інженерного оснащення і т.д.

 

Далі ми готуємо комерційну пропозицію будівництва.Якщо пропозиція в цілому Вас влаштовує, то ми погоджуємо деталі: уточнюємо поставлене завдання, умови роботи, виробляємо необхідні виміри і приступаємо до проектування.По завершенні виробництва робіт Замовнику передаються паспорти, сертифікати на обладнання та матеріали, оформляється акт здачі-приймання виконаних робіт, акт передачі об'єкта та ін

 

Вартість будівництва заміського будинку

 

Компанія «Самарський Дім» реалізує проектування і будівництво заміських будинків за наступними цінами.

Источник: samarskiy-dom.ru

Возможно, вам понравится:

Баня з бруса 6х6 в півтора поверхи
Баня з бруса 6х6 в півтора поверхи

Мітрохін тулиться до паркану - Gazeta.Ru
Згідно з листом Рашка, Всі обгородженій землі, отриманої firmoj «Світ Фентезі» в оренду на 50 років (10 мотузки пройшло)...

Похожие записи:

  1. Будівництво будинків котеджів в Гомелі
  2. Будівництво Котеджів під Ключ Недорого
  3. Будівництво монолітно Котеджів під Ключ
  4. Будівництво Котеджів Готові Проекти