Будівництво Котеджів з монолітного бетону

Будівництво монолітних будинків: вартість, технологія, терміни  Ноябрь 2, 2014 – 20:50

строительство каркаса из монолитного бетона У сучасному будівництві все більшу популярність знаходить монолітне зведення стін, стійок і перекриттів з використанням монолітного бетону.

Якщо раніше монолітний бетон використовувався в основному тільки в повнозбірному будівництві, то сьогодні його все частіше використовують і в приватному житловому будівництві, зведенні коттеджейс використанням комбінованих конструкцій, де потрібна додати оригінальність архітектурного стилю будівлі або нестандартність його конструктивних елементів.

Суть технології полягає в наступному: на місці будівництва за допомогою опалубок виготовляються спецформи для стін, колон, стовпів, арок будівлі і т.д., в які встановлюють арматуру і заливають конструкційний бетон.Після затвердіння на виході - отримують готовий конструкційний елемент споруди, каркас з бетону.Опалубка видаляється або стає частиною споруди (при використанні незнімної опалубки).

 

Розглянемо переваги і недоліки даного типу будівництва:  
Переваги такого будівництва:  
1. строительство монолитного каркаса Гнучкість у створенні вільних планувань (будь-яка ширина прольотів, висота стель і геометрія стін)  
2. Відсутність швів і як наслідок проблем стикування і герметизації стін і перекриттів.
3. Монолітний залізобетон легко витримує великі навантаження, що дозволяє задавати меншу товщину зводяться стін, знижується навантаження на фундамент і витрати на його зведення.

 

Недоліки:  
1. Збірка-виготовлення всіх конструкційних матеріалів під відкритим небом безпосередньо на об'єкті будівництва.
монолитный каркас Перемена погодних умов, особливо з пониженням температури сповільнює процес затвердіння бетону.т.к. збільшується час необхідної витримки моноліту до випаровування вологи і сутички хімічних речовин.
2. Робота в зимовий час вимагає використання електропідігріву: «гріють» опалубки, арматури, добавки регулюють строки тужавлення.

 

3. Необхідно суворе дотримання всіх технологічних етапів виготовлення монолітної конструкції бетону та контролю за їх дотриманням з боку вищевказаного робочого персоналу.
4. Необхідний висококваліфікований персонал

 

Як бачите, в монолітному способі возведений конструкцій є свої достоїнства і недоліки.Використовувати його чи ні в індивідуальному будівництві вирішувати Вам.Єдино, можна сказати, що перспективність даної технології безсумнівна, т.к. свій вибір на користь монолітного будівництва сьогодні все більше роблять не тільки самі будівельники, а й індивідуальні забудовники, зокрема, при зведенні комбінованих конструкцій з монолітним каркасомі зовнішніми стінами з штучних матеріалів, наприклад фахверкове заповнення зовнішніх стін.

Источник: www.domax-fahverk.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво приватних будинків на
Будівництво приватних будинків на

Палата penoblokov - ExtraFast.ru - Більшість новин operativnye з усього світу
Крім цього - конструкції з піноблоків не потребують посиленому фундаменті, оскільки піноблоки значно легше будь-яких будматеріалів, будь то цегла, камінь або монолітний бетон.Також .. Ці фактори, дозволяє значно скоротити витрати на будівництво.

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів з газоблоків
  2. Будівництво Котеджів під Замовлення
  3. Будівництво Котеджів Новоріжское Шосе
  4. Будівництво Котеджів з полістиролбетону