Ефективна програма для ріелторів

 Апрель 16, 2018 – 12:20

Причиною появи цієї статті стало повна відсутність будь-яких достовірних відомостей щодо програм для ріелторів. Створюється враження, що предмет абсолютно не затребуваний. Однак, це не так. Зараз вже просто неможливо успішно працювати, не використовуючи баз даних або використання інших методів систематизації роботи. Важко уявити собі агентство, яке до сих пір веде облік клієнтів, заявок і об'єктів нерухомості в товстих комірних книгах. Отже, в першому наближенні, в мережі існує цілий ряд не тільки діючих проектів, а й давно припинили своє існування, загальним числом понад два десятки. Ми вже якось звикли до думки, що «інтернет знає все». Виходить, що все, так в повному обсязі.

Лучшая и удобная программа для риэлторов предоставляет большие возможности в области управления компанией, простая и понятная в изучении, облегчает работу, экономит время риэлторов и клиентов, Вы можете скачать бістро и без регистрации.

Більш того, досить актуальним питанням для багатьох агентств нерухомості, а особливо їх агентів, буде вартість такої програми. Ідеальним варіантом було б, звичайно, безкоштовне використання добре оптимізованого функціоналу, що в природі, як ви розумієте, зустрічається досить рідко. Однак, деяку користь безкоштовно отримати все-таки можна.

Отже, в даній статті я постараюся підвести певну риску під існуючими проектами, виділити найбільш активні з них, а також дати уявлення про те, наскільки «щедрі» ці програми, в сенсі, чого можна очікувати безкоштовно.

Програмний комплекс, який створений для ріелторів, маклерів, брокерів, агентств і компаній-операторів на ринку нерухомості. У програмі ведеться облік об'єктів нерухомості та клієнтів через локальну базу даних, яку користувач самостійно наповнює і налаштовує. У програмі реалізований пошук і обробка інформації.

Сайт має доступний і виразний інтерфейс, в якому є необхідна інформація. Кожен розділ досить інформативний і містить вичерпну інформацію.

При заявці на розробку сайту надаються додаткові безкоштовні послуги, такі як реєстрація доменного імені, хостинг і т.д. При скачуванні є інструкція по установці з скріншот і відеоролики по роботі з програмою. Є пояснення до кожного релізу (версії) програми. Можна завантажити довідник вулиць для свого міста з сайту. В цілому враження позитивні, є форум, питання і відповіді, керівництва та ролики.

Похожие записи:

  1. Переваги гри в онлайн слот гри
  2. Программа для риэлторов
  3. Юридичний супровід бізнесу
  4. Условия для проживания на Кипре
  5. Оценка жилого комплекса