​Експлуатація, монтаж і ремонт кранів

 Июль 20, 2018 – 12:50

Експлуатація, монтаж і ремонт кранів

козлові крани

Розвиток масштабів сучасного будівництва і виробничо-промислових процесів припускають використання в більшій кількості різного роду спецтехніки та новітніх видів устаткування. Незамінне сьогодні на робочому майданчику є вантажопідйомна техніка, яка в переважній більшості представлена різними варіантами кранів.

Вы можете воспользоваться услугой проектирование и создание подъемных механизмов, последующая установка и обслуживание на https://ukrlift.net/ по самой выгодной и доступной цене.

Вантажопідйомна техніка являє собою досить дороге обладнання, яке вимагає професійного підходу до його експлуатації. Так само наявність вантажопідйомної техніки на робочому майданчику - це своєрідний ризик. Тому обладнання повинно відповідати вимогам промислової безпеки і нормам охорони праці.

Після придбання нового вантажопідйомного обладнання або необхідності перенесення подібного роду техніки на інше місце необхідний монтаж кранів установок. Здійснювати монтаж кранів повинні досвідчені фахівці, які виконають цю процедуру якісно і оперативно.

Як і будь-яка інша техніка, крани підлягають зносу і вимагають періодичного технічного обслуговування. Так само в деяких ситуаціях може знадобитися ремонт крана. Наша компанія спеціалізується на роботі з вантажопідйомної технікою. Наші фахівці допоможуть у здійсненні професійного монтажу та налагоджувальних робіт елементів кранових установок, проведуть своєчасну діагностику і ремонт кранів, в тому числі і заміну зношених деталей на нові. Ми надаємо гарантію на виконані ремонтні роботи і даємо можливість скористатися нашим регулярним сервісним обслуговуванням. Так само ми надамо необхідні консультації для співробітників вашої організації щодо експлуатації, які будуть працювати з вантажопідйомної технікою і відповідати за правильність її використання.

Експлуатація, монтаж і ремонт кранів (підйомних споруд):

монтажні та пусконалагоджувальні роботи на підйомних спорудах;

монтажні та пусконалагоджувальні роботи на системах захисту та приладах безпеки для вантажопідйомних кранів, підйомників, вишок, ліфтів, кранів-трубоукладачів, в тому числі монтаж обмежувачів вантажопідйомності, реєстраторів параметрів, систем координатної захисту;

реконструкція, модернізація і ремонт кранів, кранів-трубоукладачів, підйомників, вишок, ліфтів;

експлуатація кранів (підйомних споруд);

проведення технічного огляду (у випадках, передбачених Правилами безпеки) вантажопідіймальних кранів, кранів-трубоукладачів, підйомників, вишок, ліфтів, будівельних підйомників, пасажирських канатних доріг.

Похожие записи:

  1. ​Склад штукатурних розчинів
  2. ​Автоматические кофемашины
  3. Вибратор-кролик для универсалов
  4. ​Чому інтернет казино вигідно
  5. ​Дизайн офісу відділу продажів