​GSM-сигналізація для котеджу

 Июль 25, 2018 – 20:20

GSM-сигналізація для котеджу

Установка охоронно-пожежної сигналізації в котедж після ремонту - завдання непросте. Прокладання кабелів та встановлення пожежних сповіщувачів вимагає серйозного втручання в архітектуру будівлі і пов'язана з серйозними технічними труднощами і матеріальними витратами. Але ніхто не застрахований від грабежу, значить, охорона котеджу необхідна. Рішення озвученої завдання - бездротова GSM - сигналізація.

К Вашим услугам надежная и безопасная GSM сигнализация для дома доступна к покупке по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

У чому фішка бездротової GSM-сигналізації? GSM-сигналізація - охоронна система, до складу якої входять GSM-контролер (нерідко його називають GSM-дозвонщик або GSM-пейджер) і різні типи сповіщувачів (пожежні, охоронні, протікання води і ряд інших датчиків). Вона призначена для дистанційної охорони, контролю і управління стаціонарними та / або рухомими об'єктами (наприклад, котеджем, квартирою, складом, автомобілем).

У надзвичайній ситуації вона повідомляє господареві про подію за допомогою SMS або автодозвоном. GSM-сигналізація для котеджу заснована на фіксації извещателем тривожної події та передачі сигналу на GSM-контролер. Його завдання - відіслати сигнал на світловий і / або звуковий оповіщувач. Одночасно з цим він відправляє тривожне повідомлення на стільниковий телефон домовласника. Відбувається оперативне повідомлення господаря про те, що трапилося. При установці бездротової сигналізації в системі використовуються автономні сповіщувачі. Вони працюють від батарей, що дозволяє гарантувати безвідмовну роботу навіть при відключенні електрики.

Які чинники впливають на надійність бездротової GSM-сигналізації?

Надійний захист майна від посягання і непередбачених обставин (протікання води, пожежі) забезпечується при дотриманні простих правил:

Все обладнання повинно бути хорошої якості.

Установка сигналізації повинна проводитися професіоналами.

В системі потрібно використовувати 2 або 3 SIM-карти.

Своєчасно поповнювати баланс SIM-карти GSM-контролера / дозвонщиков.

Стежити за станом харчування сигналізації.

Економія на охороні котеджу неприпустима. Якісне обладнання - гарантія безперебійної роботи охоронно-пожежної сигналізації. Воно зводить до мінімуму ймовірність помилкових тривог і відмов. А грамотний монтаж дозволяє виключити збої в роботі системи. Для підвищення рівня надійності в GSM-сигналізації рекомендується задіяти дві або три SIM-карти.

При виникненні «дірки» в зоні покриття, обнулення балансу на одній з SIM-карт, перевантаження мережі або спробах заблокувати роботу сигналізації GSM-глушилками пристрій зможе перемикатися між операторами стільникового зв'язку. Значущим чинником є наявність постійного електроживлення GSM-сигналізації. Відключити електрику можуть в будь-яку хвилину. Може статися аварія, а можуть і зловмисники дроти перерізати.

Для безперебійної роботи слід підключити до сигналізації альтернативне джерело живлення - потужний акумулятор. Для кращого захисту котеджу разом з бездротовою системою забезпечення безпеки слід використовувати альтернативне джерело оповіщення. Наприклад, можна організувати передачу тривожного сигналу через стаціонарний телефон. Можна включити її в систему «Розумний будинок». Так, при несанкціонованому проникненні система «Розумний будинок» заблокує всі виходи, а GSM - сигналізація включить сигнал тривоги і відправить повідомлення домовласникові про «непроханого гостя».

Таким чином, при виборі системи охорони котеджу слід визначити ступінь захищеності, якій ви плануєте досягти. Після цього підбирається необхідну обладнання та пристрої з необхідним функціональним набором.

Похожие записи:

  1. ​Проверка на детекторе лжи
  2. Будівництво дачні котеджі
  3. Будівництво заміських котеджів
  4. ​Канадские SIP-технологии