Комплексні системи безпеки

 Апрель 28, 2018 – 18:45

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ

Специфіка охоронних систем інтегрованого типу полягає в поєднанні відразу декількох комплексів технічних засобів безпеки, призначених для реалізації різних цілей. Хоча вартість такого способу забезпечення охорони об'єкта порівняно вище, ніж аналогічний показник будь-якої іншої охоронної системи, фактично, саме цей формат є найефективнішим щодо економії. Справа в тому, що системи безпеки КСБ одночасно виконують різні функції, заміщаючи відразу кілька окремих комплексів. При цьому багато технічні засоби, що використовуються в них, застосовуються тільки в одному екземплярі. Таким чином, замість витрат на дві або кілька окремі системи замовник оплачує всього один інтегрований комплекс обладнання.

Если Вас интересуют системы охраны и видеонаблюдения то сайт onvi.in.ua поможет с защитой недвижимости и других объектов, Вы можете выбрать и купить качественное долговечную технику по самой выгодной и доступной цене.

СКЛАДОВІ КОМПОНЕНТИ

КОМПЛЕКСНИХ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ

Розглянемо, які компоненти найчастіше застосовуються нашими фахівцями при створенні комплексних систем охорони. Перед тим як перелічити основні з них, виділимо найпоширеніші мети, для реалізації яких замовники звертаються з питань організації систем безпеки. Сюди входять забезпечення безпеки людей і майна, контроль доступу, захист від розкрадань і злому, протипожежний захист, а також автоматизований облік робочого часу і облік порушень трудового режиму. Така різноманітність вимог є приводом до того, що практично кожна комплексна система охорони і безпеки є унікальною розробкою, що комбінує в собі необхідні технічні засоби.

Комплексні системи безпеки, які організовують фахівці компанії, можуть складатися з різних елементів, що застосовуються в таких комплектах технічних засобів, як:

системи відеоспостереження та охоронного телебачення, призначені для контролю над об'єктом і прилеглими територіями;

системи контролю та управління доступом, що забезпечують захист від несанкціонованого проникнення на об'єкт і розкрадань;

системи охорони периметра, що поєднують функції двох попередніх комплексів технічного обладнання;

системи протипожежного захисту, що запобігають виникненню небезпеки пожежі, а також використовувані для усунення вогнища загоряння на об'єкті;

системи оповіщення та управління евакуацією, що дозволяють своєчасно повідомити знаходяться на об'єкті людям про небезпеку і виконати організовану евакуацію.

За досить довгий період діяльності в сфері охоронних послуг наші фахівці розробили велику кількість типових проектів, які суміщають в собі базові елементи різних систем з вище перерахованих. Тому, ми легко підбираємо оптимальні варіанти, для тих замовників, які звертаються до нас з метою замовити комплексні системи забезпечення безпеки периметра і протипожежної охорони, контролю і відеоспостереження, а також будь-які інші поєднання.

Похожие записи:

  1. Комплектующие и запчасти Xiaomi
  2. От чего зависит цена мебели
  3. Парикмахерские мойки
  4. Особенности фотосъемки
  5. Преимущества комодов