Кошторис на ремонтні роботи в квартирі новобудови

 Апрель 28, 2018 – 19:17

Кошторис на ремонтні роботи в квартирі новобудови залежить від двох пунктів.

Рівень готовності обробки в квартирі в новому будинку

Квартири здаються без обробки (голий бетон), з чорновою обробкою (оштукатурені стіни, підлогу залитий стягуванням), з предчистовой обробкою (проведені труби водопостачання, електрика, стіни підготовлені під поклейку шпалерами), з чистової обробкою. Обсяг робіт і кошторис ремонту збільшуються, якщо буде потрібно зводити перегородки, міняти сантехніку, електрику, штукатурити стіни і заливати підлогу стяжкою. Коли стіни рівні, а електрика і сантехніка близькі до вимог клієнтів, вартість нижче. Якщо виконується ремонт квартири з нуля в новобудові або переробляється обробка від забудовника, додадуться роботи по демонтажу.

К Вашим услугам лучшие строительные проекты на intergal-bud.com.ua/ua где Вы можете выбрать и купить недвижимость на самых выгодных условиях по доступной и привлекательной цене.

рівень проекту

Ремонт в квартирах умовно ділиться на «економ» клас, середній ( «комфорт»), капітальний ( «бізнес»), клас «люкс». Відмінності між ними полягають в складності і переліку робіт, використовуваних матеріалів, технологій. Відповідно, змінюється і ціна ремонту квартири. Дорогий клас включає обробку стін і стелі гіпсокартоном (ніші, подіуми, багаторівневі стелі), штукатурку по маяках, шпаклівку стін в 3 шари. На підлогу укладається керамограніт з підігрівом ( «тепла підлога»), масив дерева або паркетна дошка. В оформленні стін використовується декоративна плитка, мозаїка. Оздоблювальні роботи і монтаж електрики проводяться згідно дизайн проекту і проекту електрики. Сантехнічна система включає колектори, фільтри, редуктори тиску, зворотні клапани, захист від протечек.Такіе роботи проводяться по дизайн проекту, а кінцева вартість ремонту квартири в новобудові визначається тільки після ознайомлення з об'єктом.

В пункт сторонніх витрат входять оплата послуг підрядників, сторонніх організацій, спецмонтаж.

До них відносяться:

Монтаж кондиціонерів (15 - 20 тис. Руб.).

Виміру радіаторів опалення керуючою компанією (1500 - 2000 руб.).

Установка системи пожежо - охоронної сигналізації, відеоспостереження.

Монтаж вхідних і міжкімнатних дверей.

Монтаж пластикових вікон, балконного скління.

Установка натяжних стель.

Відзначимо, що монтаж дверей, радіаторів та кондиціонерів рекомендується замовляти саме у фірм - постачальників. Так як в цьому випадку можна розраховувати на фірмову гарантію, отримати знижку на монтаж.

Похожие записи:

  1. Чому варто вибрати житло в новобудові
  2. Уровень готовности отделки в квартире в новом доме
  3. Що значить купити квартиру в новобудові