Купони як високоефективні інструменти продажів

 Февраль 4, 2020 – 07:39

У недавній серії опитувань дослідницька фірма Consumer підтвердила, що 91 відсоток покупців, які викупили купон у рітейлера, мали намір знову відвідати цей бренд. Ще цікавіше те, що 62 відсотки опитаних клієнтів сказали, що вони, швидше за все, поділяться локалізованими пропозиціями з друзями, а 63 відсотки сказали, що купони підвищують цінність їх покупок, ніж будь-яка інша форма мобільного маркетингу. Вы можете воспользоваться купоном на обувь shoe dept coupons для выгодных и не дорогих покупок.

В останні кілька років купони зарекомендували себе як високоефективні інструменти продажів для будь-якого типу бізнесу. Надання купонів клієнтам може привести до кількох переваг для бізнесу. Залучайте більше клієнтів і генеруйте додатковий трафік

Дослідження показують, що ефективність значно підвищується, коли ви пропонуєте знижку не менше 20% на будь-який товар, тому що люди вважають за краще купувати речі в продажу, а знижки служать прийомом, щоб залучити більше людей в ваш магазин.

Мінімізувати рекламні витрати для бізнесу

Найменування вашої компанії, адресу та інша відповідна інформація має бути зазначено на купоні. Це може привести до того, що потенційні клієнти будуть сприймати вашу компанію як компанію, яка пропонує пропозиції, що призведе їх до відвідування вашого сайту для отримання інших знижок.

База даних клієнтів

Ви можете використовувати купони на етапі залучення клієнтів, щоб отримати дані про клієнта (номер телефону, адреса електронної пошти, місце розташування і т. Д.) І створити базу даних клієнтів, які зацікавлені в купонах, пропозиції і знижки.

Нові клієнти для бізнесу

Купонний маркетинг дуже ефективний для залучення нових клієнтів, які, безумовно, підвищать ваші продажі. Як тільки новий клієнт заходить на ваш сайт, у вас є можливість перетворити його в повторного відвідувача.

Перемістити старі продукти

Іноді деякі продукти не працюють належним чином: це може бути по ряду причин, починаючи від ціни і закінчуючи видимістю продукту. Пропонуючи мобільні купони, які можна використовувати для таких продуктів, ви будете повторно представляти їх споживачам

Похожие записи:

  1. Особенности и достоинства грузового такси
  2. Бензопила – полезный инструмент при работе
  3. Будівництво Будинків Проекти Котеджів