Майдан Незалежності

 Декабрь 13, 2018 – 13:13

Всередині і безпосередньо поруч від району колишнього Старого міста знаходиться безліч міських музеїв, театрів і громадських будівель, а також основні магазини. Ось центру - вулиця, відома какКрещатік, який проходить по дну невеликої долини, сторони якої частково озеленені терасовими садами з високими сучасними офісними і житловими будинками. 

Самые интересные и важные события в городе Киев собраны на портале kyiv.name и доступны в любое время бесплатно и без регистрации.

Зелень садків, дерева, що вистилають вулицю, площі, які вона перетинає, - все це в поєднанні з барвистими квітами цегли, червоного і сірого граніту і декоративної керамічної плитки надають Хрещатику привабливий і барвистий вид, яким захоплюються кияни. Мабуть, найбільш помітною громадської площею на Хрещатику є Майдан Незалежності ( «Майдан Незалежності»). Він служив центромМайдан (також званий Евромайданом) протестний рух, яке призвело до української Прес. Зсув Віктора Януковича в лютому 2014 року. Серед важливих будівель на вулиці - будівля міської ради, де обрані депутати проводять свої зібрання.

Хрещатик під прямим кутом перетинається широким, тополиним Бульвар Тараса Шевченка, на якому стоїть університет з привабливими червоними стінами. Там теж знаходиться соборСвятой Володимир (до сих пір використовується як церква), побудований в 1862-96 роках у візантійському стилі і містить вражаючі картини Віктора Васнецова, Михайла Врубеля та інших художників. Відомі серед багатьох статуй в центрі Києва є ті, які пам'ять про козацьке лідера Богдан Хмельницький і український поет Тарас Шевченко.

На північ від старого центру знаходиться колишній торговий і єврейський квартал, Поділ, з прямокутним малюнком вулиць і торговим обміном старих купців, Будинок контрактів, побудований в 1817 році. Також на північ від старого центру знаходиться річковий порт. Південь центраПечерскій район, уздовж вершини берега річки. У цьому районі знаходяться багато основні будівлі українського уряду, в тому числі палац зі скляним куполом, побудований в 1936-39 роках, в якому знаходиться Верховна рада, і 10-поверховий блок, в якому знаходиться Кабінет міністрів. Поруч знаходиться прівлекательнийМаріінскій палац, побудований в 1747-55 роках для цариці Єлизавети, реконструйований в 1870 році і тепер використовується для урядових прийомів.

Похожие записи:

  1. Создание сайта с нуля
  2. ​Інженерна геодезія
  3. Рівненська область