Очищення повітря від промислового пилу

 Август 18, 2018 – 10:29

Виробнича діяльність більшості промислових підприємств супроводжується забрудненням повітря робочої зони виробничих приміщень дрібними твердими частинками, званими промислової або виробничої пилом.

Очищення повітря від промислового пилу на підприємствах входить в число найважливіших заходів щодо охорони праці та підтримці екологічної чистоти навколишнього оточення:

в частині охорони праці - забезпечення санітарно-гігієнічних нормативів ГДК шкідливих речовин в повітрі робочої зони;

Днепропетровский Завод Промышленного Оборудования предлагает приобрести изделия которые отвечают всем нормам и требованиям по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток.

в частині охорони навколишнього екології - забезпечення чистоти вентиляційних викидів в атмосферу за рахунок застосування пиловловлюючого обладнання та системи пилеочісткі підприємства, що не допускають попадання виробничого пилу в навколишнє середовище.

Найбільшого поширення в виробничих системах пилеочісткі отримали циклонні пиловловлювачі, що застосовуються для зниження рівня запиленості повітря і видалення його з виробничих приміщень на деревообробних підприємствах, заводах ЗБВ і металоконструкцій, підприємствах хімічної та інших галузей.

Принцип роботи циклонних пиловловлювачів

Циклонні пиловловлювачі, частіше звані просто циклонами, відносяться до категорії механічних інерційних осадителей, в яких частинки пилу, зважені в повітрі, осідають на внутрішніх стінках циклону під дією сили інерції (відцентрової сили), що виникає при тангенціальному введенні повітряного потоку в камеру пиловловлюючого пристрою. Для технічної реалізації інерційного осадження пилу в циклоні використовується конструктивне рішення, яке є базовим для всіх численних конструкцій.

Принцип інерційної сепарації, який використовується в роботі циклону, полягає в наступному.

Потік запиленого повітря подається в корпус циклону через тангенціальний патрубок по дотичній до його циліндричної обичайки.

В циклоні формується вращательно-поступальний рух повітряного потоку, в процесі якого на частинки пилу починає впливати відцентрова сила.

Під впливом відцентрової сили пилоподібні частки викидаються з повітряної маси до стінок циклону, притискаються до їх поверхні, осідають на них і стікають вниз в мішок.

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів з полістиролбетону
  2. Будівництво Котеджів в Севастополі
  3. Будівництво Котеджів під Замовлення
  4. Види профілів для гіпсокартону