Підготовка озброєної охорони

 Ноябрь 8, 2018 – 13:38

Підготовка озброєної охорони

Комплексні заходи для організації безпеки різних об'єктів припускають два основних види охорони - збройну і неозброєну. При цьому варто розуміти, що підготовка збройної охорони являє собою дуже серйозне, тривале і виключно професійний захід. Таку підготовку здійснюють тільки спеціальні агенти, які пройшли обов'язкову військову службу і мають за плечима багаторічний досвід роботи в охоронній сфері.

Якщо замовник - представник спеціалізованого охоронного агентства, бажає особисто переконатися в якості підготовки своїх співробітників, для нього влаштовуються показові тренування спеціальних агентів, на яких демонструються всі навички та вміння професійних охоронців.

Вы можете заказать охрану Вашей недвижимости, имущества или бизнеса в в Виннице и быть уверенным в безопасности по доступной и демократичной цене, без накруток и переплат.

Як відбувається підготовка збройної охорони

У мінімальний перелік вимог, що пред'являються до оперативних агентам збройної охорони, входить наступний набір особистих якостей:

чітке виконання правильно складеної службової інструкції;

ідеальна фізична підготовка, навички рукопашного бою;

вищий розряд зі стрільби на попередження і поразки;

володіння зброєю різного класу, дозволеним в застосуванні для охорони об'єктів та приватних осіб;

досвід проходження військової служби;

гарне орієнтування на будь-якій місцевості, в тому числі і незнайомій;

виявлення фактів шпигунства, проведення розвідки, аналізу місцевості і об'єктів на предмет наявної небезпеки;

здійснення профілактичних бесід з персоналом організацій;

вміння використовувати сучасні інструменти попередження і усунення різних факторів небезпеки;

навички водіння основними видами транспорту і багато іншого.

Якісна підготовка фахівців охорони проводиться не тільки в тренувальних центрах, а й у умовах польової роботи з більш досвідченими співробітниками і кадровими агентами. Кожен боєць охоронного загону спеціального і загального призначення проходить не тільки фізичну, а й психологічну підготовку за спеціальною методикою.

Володіння зброєю передбачає наявність дозволу, а також спеціальної медичної довідки про проходження охоронцем усіх відповідних тестів на психологічну стійкість. Співробітники збройної охорони, такі як сек'юріті, по можливості завжди прагнуть використовувати безпечні методи захисту, які не передбачають застосування зброї, здатного завдати непоправної шкоди правопорушників. Зброя застосовується в крайніх або попереджувальних ситуаціях, коли усунути джерело небезпеки іншим способом неможливо.

Спеціальні агенти збройної охорони надають свої послуги для охорони великих промислових об'єктів, закладів відпочинку і громадського харчування, особистих апартаментів замовника. Тільки досвідчені озброєні бійці з необхідною підготовкою здатні забезпечити повноцінну безпеку.

Похожие записи:

  1. Подготовка стен под покраску
  2. Правила вибору косметики
  3. Ремонт ванной в новостройке