Переваги життя в елітних котеджних селищах

 Май 12, 2018 – 18:53

Переваги заміського життя

Компанія займається багатопрофільним будівництвом. Ми великий гравець на будівельному ринку, який за час своєї роботи зміг почати і успішно завершити велику кількість проектів.

Великий досвід, кваліфіковані фахівці і сучасне будівельне обладнання дозволяють нам зводити будівельні об'єкти різного рівня складності. Одним з успішно завершених проектів є сучасний котеджний комплекс.

Richelieu Chateau на Новорижском шоссе представляет собой выгодное вложение средств в недвижимость по доступной и адекватной цене в экологически чистом и красивом месте с развитой инфраструктурой. 

Сьогодні багато жителів міста хотіли б переїхати за місто в упорядковане житло, яке розташоване в екологічно безпечній зоні і відповідає всім сучасним вимогам комфорту. Купивши будинок в котеджному селищі, жителі міста не тільки зможуть відпочити від міської суєти на лоні природи, а й вигідно вкладуть гроші в житлову нерухомість.

Переваги заміського будинку в селищі

Розташований недалеко від центру, селище знаходиться в зоні транспортної доступності. До нього завжди можна швидко дістатися з міста. Компанія пропонує вже готові котеджі підвищеної комфортності, які розташовані на території, що охороняється селища. Жити на природі, в лісі, поряд з озером в сучасному будинку, побудованому з якісних і екологічно безпечних матеріалів, хотіли б сьогодні дуже багато людей в місті. Компанія пропонує доступні за ціною малоповерхові будинки підвищеної комфортності. Вони розташовані на постійно охороняється і огородженій території. Власники такої заміської нерухомості отримують можливість жити на природі в максимально безпечних і комфортних міських умовах. У продажу знаходиться різноманітні за плануванням і загальної площі дерев'яні будинки. Котеджі в два поверхи площею від 183 м2 до 221 кв2 продаються з усім необхідним для комфортного проживання. В селищі є:

водопостачання

електрика

охорона

газопостачання

Селище підвищеної комфортабельності привертає людей своїм розташуванням в екологічно безпечному місці і транспортною доступністю. Нерухомість вже через кілька років тут буде коштувати в рази дорожче, ніж сьогодні. Купівля сучасного комфортабельного житла в передмісті стане відмінним вкладенням коштів.

Індивідуальне планування та екологічно безпечні матеріали.

Всі котеджі в селища спроектовані за індивідуальними проектами, що дозволило надати кожному будинку неповторний архітектурний вигляд. Покупці можуть підібрати будинок підходящої площі, який:

стоїть на довговічному монолітному фундаменті

побудований з якісної деревини

оброблений найкращим сучасними матеріалами

Сучасний котедж, побудований з оциліндрованих колод, відповідає всім стандартам сучасних уявлень про комфортний і безпечний проживанні. У такому будинку завжди буде тепло, затишно, комфортно і світло. Ми не тільки звели сучасні будинки з екологічних матеріалів, а й підвели до селища всю необхідну інфраструктуру. Завдяки цьому в дерев'яному котеджі можна проживати цілий рік. У найближчому селищі є вся необхідна соціальна інфраструктура. Близькість транспортної розв'язки дозволяє швидко дістатися до центру. Купівля заміського впорядкованого котеджу у забудовника стане прекрасним вкладенням в благополуччя своєї сім'ї.

Похожие записи:

  1. Переваги установки черепиці
  2. Переваги заимствования онлайн
  3. Переваги спортивних ставок онлайн
  4. Переваги поставок товарів з Китаю
  5. Переваги протипожежних дверей