Правильна оренда

 Апрель 8, 2018 – 18:49

Правильна оренда.

Вирішивши будинок без посередників в Краснодарі і знайшовши підходящий варіант, для обох сторін угоди настає завершальний і найважливіший етап - укладання договору найму. На цій стадії важливо врахувати всі нюанси і позначити спірні питання, щоб в подальшому не з'явилися неприємні сюрпризи.

Вы можете арендовать жилье на самых выгодных условиях на nikopol.krysha.ua/arenda-kvartir-nikopol.html к Вашему вниманию реальные фото, описание условий проживания, недорого.

Складання договору

Перед тим, як скласти договір, перевірте документи людини, який знаходиться перед вами, щоб упевнитися, що перед вами дійсно власник, а не у шахрай. Якщо сумнівів, що перед вами справжній власник житла, немає - пора складати договір. Не обов'язково йти для цього до юриста - документ, написаний у вільній формі і підписаний сторонами угоди, має таку ж правову силу. Якщо власник не хоче, боїться або ж йому просто ніколи відвідувати нотаріуса, уникнути цього можна, вказавши термін оренди менше року.

Пропишіть в документі паспортні дані сторін угоди, вкажіть повну інформацію про житло (точна адреса, стан житла, квадратуру ...), період оренди, суму оплати і способи її внесення. Якщо власник попросив вас внести передоплату - це також повинно бути відображено в договорі. Варто зазначити, що протягом всього терміну дії договору, сума орендної ставки залишається незмінною.

опис майна

Це дуже важливий додаток до договору найму. Інвентаризація являє собою перелік усього цінного, що є в будинку із зазначенням його стану (якщо є можливість, буде не зайвим докласти фото). Складати її необхідно для того, щоб після того як ви перестанете знімати котедж довго, господар не зміг пред'явити вам претензії щодо псування майна, яка була нанесена до вас.

Ізвежать непорозуміння можна, попросивши власника в письмовому вигляді дати згоду на внесення в інтер'єр невеликі зміни (вбити цвях, щоб повісити картину, змінити шпалери на свій смак ...). Так ви позбавитеся від багатьох непорозумінь.

Права та обов'язки сторін

У законодавстві РФ чітко встановлено, що будь-які ремонтні роботи, пов'язані з природним зносом житла, повинен проводити орендодавець, тому в договорі варто вказати, що будь-яку несправність орендар буде усувати в рахунок плати за оренду. Винятки становлять ситуації, коли квартирант сам завдає шкоди - тут всі витрати несе він.

Не забувайте, що власник має повне право стежити за станом свого житла, але це не означає, що воно може навідуватися до вас кожен день, та ще й під час вашої відсутності - все ж на той час, який ви знімаєте будинок, ви - його власник і можете зажадати відвідування не раніше одного разу на місяць за попереднім дзвінком.

Завершення терміну оренди

Домовитися про умови дострокового раторженія договору - це не просто бажаний, але необхідний пункт. Як показує практика, сторони просто домовляються повідомити про своє рішення за місяць, але ... Виселити квартиранта за своїм бажанням до закінчення опалювального сезону не має право жоден власник, якщо тільки орендар завдав житла непоправної шкоди і заборгував оплату за дуже довгий термін. Але і в цьому випадку, можливість виселення здійснюється тільки через суд.

висновок

Якщо орендар, який знімає в оренду будинок на тривалий термін, стежить за житлом, справно платить, підтримує добрі відносини і дотримується закону - орендувати житло йому буде нескладно. Потрібно просто бути чесним і уважним.

Похожие записи:

  1. Прогноз погоды
  2. Правовые гарантии
  3. Срок аренды