Правозахисні групи України.

 Январь 8, 2019 – 20:36

Арсен Аваков

міністр внутрішніх справ

Україна хто є хто: Арсен Аваков

Фото: Данило Приходько / Demotix / Corbis

Досвідчений Аваков в соціальних мережах придбав репутацію за те, що використовував свою сторінку в Facebook для трансляції новин про ситуацію з правопорядком і діях нового уряду, іноді навіть до того, як були випущені офіційні прес-релізи. Недавні приклади включають оголошення про розпуск підрозділу ОМОНу Беркута, відомого своєю агресією проти антиурядових демонстрантів, і реакцію на недавні події в Криму, які Аваков назвав «військовим вторгненням і окупацією».

Самые важные и интересные события в Киеве собраны на портале kyiv-future.com.ua и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Аваков є членом партії "Батьківщина". У 2012-13 роках він жив в Італії після того, як українська влада розслідували його з приводу нібито незаконної приватизації землі. Італія відмовилася видати його, і він заявив, що справа була політично мотивованим. У 1990 році Аваков заснував і очолив дві фінансові фірми, Investor і Bank Basis, які в 1992 році стали Комерційним банком.

Андрій Дещиця

Міністр закордонних справ

Україна хто є хто: Андрій Дещиця

Фото: Юрій Кірнічний / AFP / Getty Images

50-річний Дещиця є професійним дипломатом і одним з перших українських послів, які підтримали недавні антиурядові демонстрації. В основному він вважається бюрократом і раніше займав високі пости в Фінляндії і Польщі. Зовсім недавно він був представником України в Організації з безпеки і співпраці в Європі. Він є одним з найбільш політично нейтральних з нових призначень.

Андрій Парубій

Начальник національної безпеки

Україна хто є хто: Андрій Парубій

Фото: Анатолій Степанов / AFP / Getty Images

Парубій, член парламенту і член Вітчизняної партії, грав помітну роль під час протестів євромайдан як так званого командира табору протесту.

Парубій брав активну участь в боротьбі за незалежність України від Радянського Союзу, яка була досягнута в 1991 році, і був одним з лідерів Помаранчевої революції 2004 року.

Похожие записи:

  1. Правила вибору косметики
  2. Профільні труби з алюмінію
  3. Парикмахерские мойки
  4. Правовые гарантии