Прес підбирачі для автоматизування збирання і просушування сіна

 Ноябрь 14, 2018 – 13:22

Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства в повсякденній діяльності активно використовують обладнання, що підключається до мінітракторів та мотоблоків. Подібні агрегати істотно спрощують завдання їх власників, підвищують продуктивність праці і роблять собівартість продукції нижчою. Одними з таких пристроїв є прес-підбирачі, за допомогою яких вдається автоматизувати технологію збирання і просушування сіна, а також скоротити трудомісткість на виконання робіт.

Пресс подборщик для сена для фермерских хозяйств и животноводческих ферм Вы можете выбрать и купить по доступной и выгодной цене, без накруток и переплат.

функції

Що таке прес-підбирачі та в чому їх основні переваги? Міні прес для сіна - це навісне обладнання використовується для заготівлі кормів на тваринницьких фермах і збору залишилася після збирання врожаю трави. В першу чергу на мінітрактор або мотоблок встановлюється косарка, яка скошує траву і вкладає її у валки.

Сіно підсихає протягом деякого часу, після чого необхідне використання прес-підбирача. У функції агрегату входить збір трави, що залишилася після збирання врожаю, кормового сіна з подальшою прессовкой в компактні тюки. При цьому матеріал займає мінімальний обсяг і зручний для транспортування і подальшого складування.

Ефективність використання агрегату доведена на практиці і дозволяє отримати наступні переваги:

Висока продуктивність, що перевершує інші способи збирання сіна і трави.

Формування компактних і зручних для подальшої обробки тюків.

Можливість агрегування з різними типами мінітракторів і мотоблоків.

Відмінна якість збірки сіна або соломи.

Працездатність в будь-яких погодних умовах.

Зносостійкість і ремонтопридатність більшості моделей устаткування.

Види прес-підбирачів

У відповідність з формою пресованого тюка прес-підбирачі діляться на рулонні і тюкові агрегати. Обладнання першого типу формує прямокутні тюки, а основним робочим елементом в них виступає спеціальний поршень. Для рулонних пристроїв характерним вважається формування циліндричних тюків, отриманих за допомогою закручування подбираемого матеріалу.

Щільність пресування також різниться на виробах різних класів. Для першої категорії ступінь ущільнення соломи не перевищує 100 кілограм на кубометр, для другої і третьої до 200 і до 300 кілограм на кубічний метр відповідно. Вибір категорії проводиться в залежності від вимог сільгосппідприємства, фінансових можливостей і обсягів сіносховища.

Для подачі зібраної соломи або трави на пресування розрізняють техніку з фронтальним, бічний і верхній завантаженням. Кожен спосіб має певні переваги і недоліки і може ефективно використовуватися в будь-яких обсягах. За типом агрегування з мотоблоками і мінітракторів розрізняють навісне і напівнавісними обладнання, прес-підбирачі самохідного і причіпного типів.

Тюкователь сіна для трактора

Для сільськогосподарських підприємств в різних регіонах країни не завжди потрібно обладнання великої потужності і продуктивності. Часто наявні площі мають невеликі розміри, розосереджені по території і незручні для обробки великої технікою. Такі підприємства зазвичай оснащені невеликими за потужністю міні-тракторів, для яких провідні виробники обладнання пропонують відповідні прес-підбирачі.

тюкователь разом з трактором

Конструкція агрегату може бути як рулонної, так і тюків, а основною особливістю вважається можливість формування матеріалу в упаковку вагою близько 20 кілограм. Обробка таких тюків або рулонів можлива без використання дорогої техніки, що дуже зручно і ефективно в наявних умовах. Ще одним плюсом прес-підбирачів для мінітракторів вважається можливість настройки діаметра рулону і габаритів тюка під розміри складських приміщень.

Більш детальну інформацію про принцип роботи міні-пресів і цінах на них, читайте в цій статті.

Використання подібної техніки, агрегированной з міні-тракторів дає власнику такі переваги:

Формування компактних упаковок, з якими можна працювати без використання техніки.

Підключення до мінітракторів потужністю близько 25 кінських сил, в більшості випадків наявних в приватному фермерському господарстві.

Еффектівностьіспользованія на невеликих за площею ділянках, а також на розподілених по території і незручних для обробки полях.

Великий ресурс і зносостійкість обладнання.

Простота в установці і експлуатації в парі з міні-тракторів.

Практичність у використанні і можливість настройки габаритів упаковки оператором.

Застосування недорого прес-підбирача в парі з міні-тракторів дозволяє істотно підвищити продуктивність праці. Для заготівлі кормів для невеликої тваринницької ферми або тюкування соломи після збирання врожаю на малогабаритних ділянках такої техніки цілком достатньо. Для установки і підключення до мінітракторів достатньо зусиль однієї людини, а доступна ціна робить агрегат оптимальним вибором для невеликих господарств і фермерів.

Похожие записи:

  1. Відшкодування витрат по стягненню заборгованості
  2. Будівництво Котеджів Будинків Проектування
  3. Поради при виборі земельної ділянки для будівництва
  4. Встановлення пластикових вікон у деревяному будинку