Профільні труби з алюмінію

 Апрель 13, 2018 – 18:34

Профільні труби з алюмінію

Широке застосування в області промисловості набула труба профільна алюмінієва, яка відноситься до однієї з різновидів алюмінієвого прокату. Завдяки високим міцності її використовують також в будівництві, у виготовленні предметів меблів, у випуску машин сільськогосподарського призначення та ін. Профільні труби з алюмінію діляться на електрозварні і безшовні.

Высококачественная, прочная алюминиевая труба с высокими показателями тепло- и звукоизоляции Вы можете выбрать и заказать по самой выгодной и низкой цене.

Труба алюмінієва кругла

Одним з основних продуктів алюмінієвого прокату є труба алюмінієва кругла, яка широко застосовується практично у всіх сферах промисловості і будівництва: суднобудуванні, радіомоделірованіі, авіабудуванні, машинобудуванні і для різних господарських потреб населення. Невелика вага, гнучкість, низький коефіцієнт тертя, висока стійкість до корозії і великий термін служби дозволяють скоротити терміни і значно спростити монтажні роботи при ремонті і будівництві промислового трубопроводу.

За способом обробки труби розрізняють:

- загартовані;

- загартовані.

За точністю виробництва:

- високою;

- підвищеної;

- нормальною.

За способом виробництва:

- прямошовних;

- пресована;

- холоднодеформована.

Останнім часом алюмінієва труба кругла стала прекрасним матеріалом для виготовлення промислового та побутового криогенного обладнання, компонентів систем газопроводів і опалення, електротехнічних виробів. Сучасні технології зміцнення продуктів алюмінієвого прокату дозволяють виготовляти довговічні системи і конструкції, які способи витримати практично будь-який вплив навколишнього середовища.

Алюмінієві труби: застосування

Алюмінієві труби зазвичай мають анодно-окисне або порошково-полімерне покриття, що робить їх особливо довговічним матеріалом. Широке поширення ці вироби металопрокату отримали в побуті. Так, клієнти часто хочуть купити алюмінієві труби, щоб виробляти потім з них антени.

Також цей різновид алюмінієвого прокату затребувана в будівельній сфері, використовується і для госппотреб населення.

Похожие записи:

  1. Чернігівська область
  2. Прячем трубы в подиуме
  3. Правозахисні групи України.
  4. ​Профильные трубы из алюминия