Протокол забезпечення безпеки Secure Sockets Layer

 Апрель 27, 2018 – 13:19

Питання безпеки завжди турбував користувачів Інтернету. Протягом довгого часу Інтернет вважався цифровим диким заходом: кожна людина повинна була піклуватися про себе, і було дуже мало варіантів, які гарантують безпечний доступ. Але з появою SSL-захисту багато що змінилося. SSL-сертифікат гарантує, що ваш веб-трафік, як вхідний, так і вихідний, захищений від будь-яких загроз безпеці. Отже, користувачі SSL отримують широкий спектр переваг, які детально розглядаються в цій статті.

Вы можете купить ssl для сайта от известных Центров Сертификации для https-подключения и безопасности вашего сайта по самой выгодной и доступной цене.

Secure Sockets Layer (рівень захищених cокетов) - це протокол забезпечення безпеки, який використовує сучасний метод шифрування для отримання і відправки конфіденційної інформації через Інтернет. Він працює шляхом створення захищеного каналу між браузером користувача та сайтом, який користувач збирається відвідати. Будь-яка інформація відправлена по цьому каналу шифрується з одного боку і розшифровується одержувачем на іншій стороні. Таким чином, якщо навіть хтось зможе заволодіти цією інформацією, він не зможе її розшифрувати.

Включити такий захист на сайті можна шляхом придбання і установки на сайті SSL-сертифіката. Браузер визначає сертифікат і дає знати, що поточне з'єднання буде зашифровано. Користувачеві легко дізнатися сайт з включеною SSL-захистом по маленькому замочку перед URL сайту в адресному рядку браузера. Ще, сайти, на які встановлено SSL-сертифікат можна дізнатися по префіксу https замість http в адресі ресурсу.

Ця стаття покликана дати чітке уявлення про переваги використання SSL-захисту. Після його завершення у вас буде більш докладна інформацію про те, як SSL-сертифіката може не тільки захистити критично важливі дані, але і дати вашому бізнесу конкурентні переваги.

переваги SSL

Як було сказано раніше, використання SSL може бути дуже вигідним як для кінцевого користувача, так і для власника сайту. В останні кілька років користувачі стали більше усвідомлювати важливість інтернет-безпеки, а це значить, що використання SSL може виявитися дуже вигідним для будь-якого сучасного сайту.

Почнемо з невеликої гри. Чи можете ви назвати будь-якої популярний сайт, який не хизується маленьким значком замочка поруч з його веб-адресою? Якщо вам нічого не приходить на розум, не напружуйтеся - вам навряд чи вдасться згадати такі.

Компанії розуміють тенденцію зростання обізнаності користувачів в питаннях конфіденційності. Тому, природно, вони хочуть, щоб їхні клієнти знали, що вони знаходяться під захистом. SSL - це надійний спосіб підтвердити, наскільки безпечна ваша платформа, додаючи професіоналізм до будь-якого, котрі використовують його, сайту.

Похожие записи:

  1. Комплексні системи безпеки
  2. Проекти Котеджів з керамзитного Блоків
  3. Проекти Котеджів з Цеглини Красиві
  4. Жалюзи в Днепре от компании «Проем»