Ситуація з чернігівськими готелями

 Июль 23, 2018 – 20:11

Найпопулярніше житло для мандрівників - це квартири подобово. Сайтів для знімання квартири море, і багато господарів квартир надають документи для відряджень. Правда, деякі орендодавці перестраховуються і просять щось в заставу, цей момент краще обумовити заздалегідь. Що стосується цін, то можна знайти квартиру і за 180 гривень (приблизно € 6,50) на добу.

Ситуація з чернігівськими готелями неоднозначна: щось не конкурує з квартирами, а такі готелі, як Парк-Готель «Чернігів» (вул. Шевченка, 103-а) або «ШішкiNN» (вул. Сновська, 10, с. Снов'янка, Чернігівська область) виглядають прекрасно, але коштують відповідно. Наприклад, в першому одномісний номер обійдеться в € 18, двомісний - € 38.

Все интересные и главные события в Чернигове собраны на портале chernigiv-city.com и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

У місті є парочка хостелів, вони ще дешевше, ніж квартири, і, якщо ти хочеш максимально заощадити, можна спробувати. Papa's Hostel Chernigov (вул. Гетьмана Полуботка, 6) розмістився в самому центрі міста. Іноді в Papa's Hostel Chernigov проводять тематичні вечори та зустрічі. Вартість ліжка за ніч - 130 гривень (€ 5).

Хостел «Leo» (вул. Толстого 151) знаходиться не в центрі, зате ліжко-місце обійдеться в 99 гривень (€ 3,66) за добу. Є лазня на дровах від 69 гривень за годину (приблизно € 2,5), приємним бонусом буде наявність кафе, свій дворик. Ортопедичні матраци в кожному номері, бавовняну білизну, безкоштовний WiFi. Можна випрати і попрасувати речі.

Чернігів - місто древнє, найбільше культурно-історичну спадщину зібрано в парках Вал і Болдині Гори. Вал, він же Чернігівський Дитинець, виник як укріплене городище в VII ст., І багато століть був найважливішим центром міста. Сьогодні на Валу можна побачити храми і споруди різних епох, а самі запам'ятовуються з них - це 12 чавунних бастіонних гармат, відлитих ще в XVIII в. У кожного чернігівця є ціла колекція фотографій поруч з гарматами різної давності і пори року, а всім туристам розповідають історію про те, що коли хтось не хоче йти на побачення, то пропонує зустрітися біля 13-й гармати. Ні гармати - немає побачення.

Для більш глибокого занурення в історію можна відвідати оглядову екскурсію. Але в будь-якому випадку обов'язково прогуляйся по Дитинця, зроби фото з пам'ятником Тарасу Шевченку, що сидить на величезній лавці, дізнайся Спасо-Преображенський собор (вул. Преображенська 1), зображений на пляшці Чернігівського пива, який, до слова, старше навіть Київської Софії, признач кому-то зустріч близько 13-й гармати, посидь на бортику з видом на долину річки і порт.

Ще одна важлива будівля на краю зміцнення - Колегіум - перший вищий навчальний заклад Лівобережної України, яке функціонувало з початку XVIII ст. Під час II світової будівля була знищена і повністю відновлено в 1954 -1959 рр.

Похожие записи:

  1. Кирпичный дом своими руками
  2. Назначение разъединителя
  3. Ситуація з чернігівськими готелями
  4. Гидроизоляция фундамента дома