​Склад штукатурних розчинів

 Июнь 25, 2018 – 19:29

Склад штукатурних розчинів - наповнювачі та наповнювачі

Заповнювачі служать для зменшення усадки розчину, створення в ньому скелета і зменшення витрат в'яжучого речовини. Розрізняють важкі заповнювачі (природний пісок, кам'яна крихта) щільністю.

Стаття - будівельні послуги, а також статті з будівництва: монолітне будівництво, будівництво цегельних будинків, зовнішня і внутрішня обробка

Основним заповнювачем для звичайних штукатурних розчинів є природний пісок - гірський, річковий, морський. Зерна гірських пісків мають гострокутну форму і шорстку поверхню і є найкращим заповнювачем для штукатурних розчинів. Річковий пісок менш засмічений глинистими і органічними домішками. Морський пісок містить сірчанокислий з'єднання та інші солі і перед використанням підлягає ретельній промиванні.

Вы можете выбрать и купить строительные смеси на http://orion-trans.com.ua/betonnyye-smesi/stroitelnyye-smesi/ по самой выгодной и доступной цене.

Барханний пісок, поширений в Середній Азії, містить у великій кількості пилоподібні частки і перед використанням підлягає просівання. Основні вимоги до природного піску: розмір зерен не більше 5мм; домішки слюди не більше 1%; сірчистих (сірчанокислих) з'єднань в перерахунку на SO4 не більше 2%; кількість пилоподібних, глинистих і мулистих часток не більше 3% маси, у тому числі глинистих не більше 0,5%. Для декоративних розчинів крім звичайного кварцового піску в якості наповнювачів застосовують подрібнені декоративні гірські породи: мармур, вапняк, а також мелений цегельний щебінь.

Активні мінеральні наповнювачі - це тонкоподрібнені природні або штучні матеріали.

розчинники

Органічні розчинники. Застосовують для приготування штукатурних гідроізоляційних складів на основі органічних в'яжучих - бітумів. Найбільш поширеними і найменш токсичними розчинниками є бензини, ксилол, сольвент.

При будівництві об'єктів, в деяких випадках, необхідно використовувати протипожежні матеріали. Вони забезпечать вам пожежну безпеку і захист спеціальними вогнезахисними матеріалами. На сайті Firestay.ru, представлена вогнезахисна продукція:

вогнезахисні фарби, мати вогнезахисні, вогнезахисні мастики і т.д.

Похожие записи:

  1. ​Укладка напольной плитки
  2. Знакомства с иностранцами
  3. ​Канадские SIP-технологии