Юридичний супровід бізнесу

 Апрель 11, 2018 – 11:04

Правові гарантії і успіх в справах будь-якої організації забезпечує грамотна юридична підтримка по будь-яких правових питань. Оцінка ситуації при прийнятті рішень, зведення до мінімуму економічних і правових ризиків за участю кваліфікованих фахівців дозволяє домогтися бажаних результатів в бізнесі.

Мы готовы предоставить вам качественные юридические услуги Киев и помощь в юридической сфере, а так же оказать полное сопровождение в правовых вопросах с минимальными затратами по доступной и адекватной цене.

Юристи та адвокати нашої компанії пропонують широкий спектр послуг при юридичному супроводі бізнесу, вибір оптимального підходу у вирішенні різних правових питань, що виникають в процесі підприємницької діяльності. Завдяки комплексному підходу при вирішенні правових питань фахівці в різних галузях права справляються з поставленими завданнями максимально швидко і результативно.

Які переваги юридичного супроводу бізнесу?

Відзначимо, що при укладанні договору на абонентське юридичне обслуговування Ви маєте перевагу при отриманні кваліфікованої юридичної допомоги цілою групою юристів, які спеціалізуються в різних галузях права, завдяки чому рішення поставленого завдання здійснюється швидко і якісно. Також, ми гарантуємо повну конфіденційність і встановлену законом Адвокатську таємницю, яка важлива при веденні бізнесу та вирішенні різних правових питань. Теоретичні знання законодавства і багаторічний практичний досвід його застосування дозволяє нашим юристам адвокатам професійно вести переговори з контрагентами при укладанні угод і забезпечувати правову підтримку з будь-якого правового питання. Великою перевагою юридичного супроводу бізнесу є оптимізація та зменшення витрат на утримання штатного юриста або юридичного відділу.

Правильним рішенням керівників організації буде укладення договору на абонентське юридичне обслуговування, що дозволить своєчасно отримувати необхідну кваліфіковану юридичну допомогу, зекономити час і гроші при вирішенні юридичних проблем.

Тут надають повний спектр юридичних послуг:

Юридичні консультації для організацій з різних правових питань;

Супровід угод і переговорів з контрагентами;

Правова оцінка договорів і документів;

Складання висновків, договорів, їх правовий аналіз;

Реєстрація юридичних осіб та індивідуальних підприємців, внесення змін до установчих документів юридичних осіб;

Отримання виписок з ЕГРЮЛ / ЕГРІП;

Абонентське юридичне обслуговування за тарифними планами;

Претензійна робота, досудове врегулювання спорів;

Представництво в арбітражних судах та судах загальної юрисдикції.

Значна кількість компаній а вже оцінили вигоду і переваги співробітництва в сфері юридичного супроводу бізнесу як на постійній основі, так і короткостроково. Тарифний план на абонентське юридичне обслуговування ми підберемо для Вас індивідуально, з урахуванням Ваших побажань і сфери бізнесу.

Юридичне абонентське обслуговування (супровід) і послуги для бізнесу

Абонентське обслуговування юридичних осіб, фірм і організацій являє собою постійний супровід діяльності організації професійної правовою допомогою та підтримкою в рамках обумовленого договором обмеженого або необмеженого обсягу юридичних послуг або супутніх.

Практична реалізація правового юридичного абонентського обслуговування юридичних осіб може виражатися як у вигляді повного і професійного супроводу бізнесу, тобто юридичне обслуговування бізнесу, так і у вигляді тісної взаємодії зі штатними юристами Замовника, надання їм сприяння у вирішенні завдань компанії (юридичне обслуговування компаній), виконанні окремих проектів, спільному, командному досягненні поставлених цілей. Плюс до всього, комплексне абонентське юридичне обслуговування () дозволяє виконувати доручення і завдання замовника більш оперативно і з більшою економією, ніж при виконанні окремих, разових послуг, при фіксується в договорі ціною (абонентської плати), при істотному скороченні документообігу усі послуги виявляються в рамках одного договору. Завдяки знаходженню в постійному контакті, ми знаємо і розуміємо специфіку діяльності і потреби Замовника.

Похожие записи:

  1. Что такое сплав по реке
  2. Провайдери інтернету
  3. Особенности фотосъемки