Відшкодування витрат по стягненню заборгованості

 Март 12, 2019 – 11:03

Відшкодування витрат по стягненню заборгованості по боргах і платежах

Крім нарахування відсотків відповідно до законодавства про прострочені платежі, ви також можете вимагати відшкодування прострочених платежів. Нижче приведена автоматична і фіксована компенсація, але ви також можете стягувати будь-які розумні додаткові витрати на відновлення, якщо вони перевищують базову ставку компенсації.

Повернути позикові гроші допоможе колекторська агенція Таліон Плюс контакти доступні у будь-який час. за якими Ви можете якісну консультацію щодо розвязання фінансових питань без ризику і переплат.

Однак, перш ніж застосовувати зарядку, ви повинні:

розглянути ваші відносини з клієнтом

отримати думку обслуговуючого персоналу

оцінити вашу систему управління кредитами

дізнатися загальну галузеву практику

Якщо ви вирішили застосувати плату, ви повинні повідомити клієнта в письмовій формі. Вам також слід відправити їм новий рахунок-фактуру із зазначенням суми збору в якості додаткової суми і відповідної заборгованості.

Покупці не можуть укладати контракти через несвоєчасне законодавства про платежі, тобто вони не можуть відмовити постачальнику в його праві, наприклад, стягувати встановлену законом процентну ставку.

Ухвалення позасудових заходів по стягненню боргів

Судовий позов повинен розглядатися як останній засіб. Перш ніж приймати судові заходи, ви повинні розглянути альтернативні методи стягнення заборгованості, викладені нижче.

Поки ви розглядаєте варіанти, ви повинні продовжувати намагатися повернути борг, використовуючи звичайні методи, наприклад, зателефонувавши боржникові, щоб нагадати їм, що платіж в даний час прострочений.

Участь одного з наступних може також допомогти:

Бухгалтер - деякі пропонують послуги зі стягнення боргів, а також консультації по кредитному контролю і процедур стягнення боргів.

Адвокат - деякі адвокати спеціалізуються на стягненні заборгованості. Вони можуть видавати потужні букви за короткий час. Узгодьте плату за цю послугу заздалегідь.

Ви також можете скористатися агентством по стягненню боргів - подивіться переваги і недоліки використання агентства по стягненню боргів.

Ще одна альтернатива для вас, вашого агентства по стягненню боргів або адвоката - подати законну вимогу, пообіцявши звернутися до суду з проханням офіційно закрити бізнес клієнта, якщо оплата не буде зроблена протягом 21 дня.

Нарешті, ви можете розглянути:

переговори

посередництво

угодовство

арбітраж

Похожие записи:

  1. Методы депозита и снятия в онлайн казино
  2. Рекомендации по выбору обменника криптовалют
  3. Будівництво Приватного Будинку з Чого Почати
  4. ​Всегда ли нужна котельная в загородном доме