Як купити послідовників Instagram

 Март 22, 2018 – 13:53

Якщо ви хочете купити послідовників Instagram, коментарів або коментарів, ви можете зробити це на нашому сайті. Ми готові обробити ваше замовлення відразу після вашого платежу. Ми піклуємося про час наших клієнтів. Ось чому ми працюємо 24/7. Ви платите за послуги - ми робимо свою роботу!

  • Самое выгодное предложение для пользователей инстаграмм buy instant instagram followers лайки, последователи, комментарии по самой выгодной и доступной цене. 

Мета нашої роботи - задовольнити наших клієнтів шляхом успішної і швидкої обробки їх замовлень. Ми завжди раді отримувати відгуки від наших клієнтів. Кожна думка буде оцінено в міру того, як ми зацікавлені не тільки в підтримці того ж рівня HQ, але і в поліпшенні і більш зручному обслуговуванні клієнтів. Будь ласка, напишіть нам свої коментарі, ми відкриті для нових пропозицій і будемо докладати всіх зусиль, щоб відповісти якомога швидше.

Наша команда вже кілька років працює в цій сфері, допомагаючи клієнтам купувати послідовників Instagram, любить і коментує. Ми гарантуємо передплатників HQ з реальними профілями.

автоматичне виявлення

Наша система виявляє нові завантаження протягом 30 секунд і автоматично відправляє вам справжні переваги.

відповідні види

Завантажили відео? InstaBF відправить вам таку ж кількість переглядів, скільки і безкоштовно.

Більше подобається

Ми відправляємо на 5-10% більше сподобалися, щоб ваші повідомлення зберігали природний вигляд.

У соціальних мережах у впливів Instagram є своє місце. І з плином часу їх значимість в соціальному маркетингу зростає з величезними кроками. Ви, як звичайний користувач Instagram, повинні були отримати повідомлення від соціальних зірок у вашому ФІДЕ. І ця тенденція, без сумніву, буде зростати ще більше в цьому новому році. Більш того, цей тип співпраці між впливовими особами Instagram і брендами майже замінив всі інші традиційні типи реклами. В даний час вони роблять вражаючу частина стратегії соціальних мереж. InstaBF впевнений, що ви теж, як і більшість звичайних користувачів Instagram, задається питанням, скільки заробляють такі впливові гравці! Давайте з'ясуємо це разом.

Перш за все, важливо пам'ятати, що для всіх впливових осіб немає фіксованої ціни. Існує ряд факторів, що визначають ціну. ці:

кількість передплатників

якість передплатників

рівень взаємодії

Місце знаходження

Промисловість або ніша

бюджетні вимоги

Співпраця з активістами Big Instagram

Якщо ми порахуємо, скільки звичайної реклами варто бренд, ми прийдемо до висновку, що співпраця з фахівцями Insta безумовно набагато вигідніше. Наприклад, близько 5 млн. Дол. США потрібно для доставки Тридцять друге оголошення приблизно в 100 млн. Глядачів, велика частина яких, безсумнівно, не буде цільовою аудиторією. Тим часом, співпрацюючи з впливовою особою, ви інвестуєте в рекламу, яка досягає фіксованого числа виключно зацікавлених людей. Чи знаєте ви, що успішний блогер моди Instagram з приблизно півмільйона передплатників може рекламувати продаж всієї лінійки продуктів всього за 24 години, роблячи кілька повідомлень?! Однак такі мега-впливовий стоять мало. Вони вимагають близько 1000 доларів за один пост на Instagram і близько 5000 доларів за однохвилинне відео!

Співпраця з Micro-Influencers

Як ми вже згадували в одній з наших минулих статей, 2018 рік обіцяє стати хорошим роком для мікрозащітніков. Як правило, ці користувачі Insta мають від 10 000 до 100 000 передплатників, а іноді і менше. І якщо деякі (з меншим участю або менше послідовників) впливають на згоду на безкоштовні продукти для створення посад, велика їх частина приймає їх профілі як єдиний спосіб отримання доходу. Ці соціальні медіа «менші зірки» отримують близько 300 доларів за посаду.

Похожие записи:

  1. Ремонт и оформление офисов
  2. Последователи Instagram
  3. Лекція в місті Рівному
  4. Мониторинг обменников