Як вибрати вікно для дитячої кімнати

 Июль 14, 2018 – 11:49

Як вибрати вікно для дитячої кімнати: поради експертів

Дитяча кімната - не звичайне місце в будинку або квартирі. Дитина - істота непосидюча і вимагає особливої уваги. Тому ставлення до вибору меблів, матеріалів і, в тому числі, вікон в дитячу більш трепетне і відповідальне.

"Правильне" вікно:

● виготовлено з екологічно чистих матеріалів;

● травмобезпечне;

● сприяє збереженню комфортного мікроклімату в приміщенні;

● візуально привабливе, поєднується з інтер'єром і з архітектурним стилем будинку.

Пластик для вікон: за і проти

Існує міф, що дерев'яні вікна безпечніше пластикових. Він заснований на тому, що для стабілізації пластика використовують свинець. Це токсична речовина, але для виробництва пластикового профілю використовують свинець з низьким коефіцієнтом дифузії. Це не летюча речовина, і воно не випаровується. Свинець в профілі ПВХ не може завдати шкоди здоров'ю.

Полівінілхлорид (ПВХ) також часто звинувачують в токсичності. Ці побоювання марні. ПВХ утворюється при полімеризації вінілхлориду, в результаті виходить пластична маса, яка не виділяє небезпечних речовин і важко займається. Температура плавлення ПВХ 120-220 ° С, тому сонячні промені не здатні нагріти пластик настільки, щоб він став виділяти шкідливі речовини.

Сучасний пластик для вікон повністю безпечний і відповідає діючим санітарним нормам і вимогам пожежної безпеки. Вікна з пластика нітрохи не поступаються дерев'яним за екологічності, тому їх можна сміливо використовувати в дитячій кімнаті.

Безпека понад усе

Звичайне вікно - джерело потенційної небезпеки для дитини: велика ймовірність відкриття вікна, з урахуванням того, що на звичайних вікнах немає ніякого захисту, і вони досить легко відкриваються. Якщо не передбачити цю можливість, він може відкрити вікно і випасти назовні. Під час ігор є ризик випадково розбити скло м'ячем і поранитися осколками.

безпечне скло

Дитяча кімната - місце для активних ігор. Дитина може потрапити у вікно м'ячем або встати на підвіконня і всім тілом «лягти» на скло. Вікно повинне бути готове до такого нестандартного поводження.

У вікна для дитячої кімнати встановлюються загартовані стекла або триплекс. Загартоване скло набагато міцніше звичайного. Якщо в таке вікно потрапить м'яч, то ймовірність поранитися осколками дуже мала - скло розпадається на дрібні шматочки, про які не можна порізатися.

Триплекс являє собою «листковий пиріг»: між двома стеклами прокладається плівка, після чого всі компоненти спресовуються при високій температурі. Виходить скло ще більш міцне, ніж загартоване. Якщо триплекс все-таки розіб'ється, то чи не розлетиться на друзки - вклеєна в нього плівка утримає їх. Триплекс - найкращий вибір для вікон в дитячій.

"Дитячий" замок

Щоб стулки вікна відкривалися в повному обсязі, а лише для провітрювання, використовують спеціальні захисні пристрої - «дитячі» замки. Основна частина замку кріпиться на стулку, а відповідна на віконну раму. Вікно можна трохи відкрити для провітрювання, але не можна розкрити повністю.

Також можна використовувати віконні ручки з вбудованим замком, який відкривається за допомогою ключа, знімні ручки з заглушкою, приховані замки. Будь-яке з цих пристроїв не дає дитині можливості відкрити вікно самостійно.

Похожие записи:

  1. Виды древесно плитных материалов
  2. Як вибрати ідеальну каву
  3. Як вибрати ескіз для художньої ковки
  4. Вибратор-кролик для универсалов
  5. Гидроизоляция фундамента