​Як зробити квартиру більше, ніж вона є?

 Декабрь 4, 2018 – 12:45

Як зробити квартиру більше, ніж вона є? Ідеї ремонту для малометражних квартир

Найбільш злободенне питання на нинішній момент - питання ремонту. Кожен хоче купити квартиру з уже зробленим прекрасним ремонтом, але не завжди на це є можливість. Вибравши квартиру-вторинку з обробкою не першої свіжості, з'являється необхідність зробити в ній капітальний ремонт квартири. При плануванні кап ремонту, в першу чергу, потрібно оцінити власні можливості, готовність робити перепланування зі знесенням стін.

Если у Вас возникли юридические вопросы и необходима консультация специалиста, то лучший адвокат в Краснодаре быстро и грамотно разрешит спорные вопросы и окажет профессиональную помощь по доступной цене.

Першим способом розширити приміщення є перенесення або повне видалення стін. Плюси: приміщення дійсно стає більше, нова конструкція надійніше і призначена на більш тривалий термін. Мінуси: занадто багато сміття, дуже трудомістка робота, зайві витрати коштів і часу.

Другим способом можна назвати косметичний ремонт. За допомогою фарбування стін, підлоги, стелі в відповідні кольори, приміщення розширюється візуально. Підбір кольорів дуже простий. Фарби або шпалери для стін потрібно підбирати в світлих тонах. Саме білий, бежевий і багато постільні тони сприяють візуальному розширенню простору. Що стосується підлоги і стелі, то тут та сама ситуація. Лінолеум або паркет з ламінатом під світлий колір дерева, білі стелі - все візуалізується в розширенні місця.

Третім способом розглянемо оптимізацію займаного місця. Тут мова йде про меблі, супутніх предметах і їх кількості. Наприклад, шафи і тумбочки для вітальні краще вибирати не глибокі, витягнуті у висоту і ширину. Заміною для шаф, антресолей і масивних сервантів, служать кутові і прямі полички, підвішені трохи вище рівня очей. Сюди організовується те, що призначалося для інших меблів (книги, рамки з фотографіями, сувеніри та багато іншого). Також, добре вписуються в інтер'єр висувні полки, відкидні столи і ящики. З нинішніми ресурсами і доступними можливостями, не важко буде купити кілька поличок, кріплень або рейлінгов для ящиків. Полиці і всю другорядну меблі потрібно підбирати аналогічно підлозі і стінах (в світлих кольорах), або зовсім протилежних (темне або чорне дерево), що є не тільки хорошим дизайнерським ходом, але і радує око своєю компактністю.

Ну і заключним способом буде кількість предметів інтер'єру. Тут - чим менше, тим краще. Не варто купувати купу шаф і комодів, коли все може вміститися на 2-3 полицях. Особливо це може бути застосовано до спальні, де і так стоїть диван або ліжко, що займають центральне місце. Не варто, також, закуповувати зайві елементи інтер'єру, такі як пуфики, другорядні крісла, зайві кавові столики, підлогові лампи і так далі. Якщо тільки це не є авторською задумкою. Але краще, коли один диван, а не п'ять крісел.

Ще один момент, на який варто звернути увагу. Стеля. Навіть якщо він білий, наприклад, навісний або натяжна, все одно він «краде» зайві сантиметри висоти. Це можна виправити за допомогою точкових світильників, наприклад, софіти, що не звисають вниз і не вимагають особливого догляду при збиранні. Оптимальніше, 7 софітів (на велику вітальню) і 2 нічника або торшер, ніж одна громіздка люстра, що займає ще більше місця в висоту. Цей варіант найкраще підходить саме для натяжних і підвісних стель, так як в звичайний - дуже проблематично проводити розведення для всіх точкових світильників.

У підсумку, можна виграти як практично, так і візуально до 8 зайвих квадратів площі приміщення. Тому, перш ніж скаржитися і перевертати квартиру, варто спробувати оптимізувати її.

Похожие записи:

  1. ​Гидроизоляционные работы
  2. ​Как шпаклевать стены для обоев
  3. Ремонт квартиры-студии
  4. Гидроизоляция фундамента дома