Боді масаж - особливості та переваги процедури

 Декабрь 29, 2018 – 19:53

Боді масаж - особливості та переваги процедури

Боді масаж

Користь масажу незаперечна, при цьому він впливає не тільки на фізичне, а й на емоційний стан. Існує безліч різновидів, однак якщо ви хочете отримати неймовірне задоволення, спробуйте майстерний боді масаж. Він покликаний не тільки зняти фізичну втому, а й розкріпачити розум, відкрити нові грані чуттєвості. Тибетські техніки підходять як чоловікам, так і жінкам, але при цьому їх виконання має деякі відмінності.

Вы можете посетить лучший профессиональный боди массаж астана для красоты и здоровья тела и души по доступной и выгодной цене, без переплат и накруток

Чим корисний боді масаж

Боді масаж, виконаний у відповідності з усіма правилами, має цілющий ефект, він впливає на всі зони, в тому числі і проблемні ділянки. Серед основних переваг можна відзначити наступне:

- Маніпуляції масажистки не просто розминають м'язи, такий вплив на шкіру насичує її киснем, а втирати масла роблять її ніжною і бархатистою. Крім того, відбувається профілактика целюліту.

- Регулярне відвідування процедури здатне привести в норму обмін речовин і прискорити метаболізм. Варто зазначити, якщо спостерігаються проблеми із зайвою вагою, то болю масаж є невід'ємною частиною комплексу, спрямованого на його нормалізацію

- Точкове вплив на ділянки тіла, зміна сили маніпуляцій і різних технік, приведуть м'язи в тонус, при цьому кровоносна система отримує неймовірну стимуляцію, що є профілактикою серцево-судинних захворювань.

- Якщо у вас спостерігаються порушення в інтимній сфері відносин, боді масаж дозволить зняти емоційний бар'єр, а завдяки регулярному впливу на особливі зони ви побачите благотворний результат, який оцінить і ваш партнер.

- Процедура боді масажу дозволить зміцнити імунітет, вона має загальнооздоровчий ефект. Ви забудете про сезонні нездужання, слабкості або ж осінньої хандри.

Розкриваючи можливості свого тіла, приводячи його в гармонію з внутрішнім світом, зробить вас впевненіше в собі, спокійніше. Зміни помітите не тільки ви, але і навколишні.

особливості процедури

Існує ціла наука, як розслабити не тільки тіло, а й розум. Для цього розроблено цілий комплекс заходів. Кімната, в якій проходить сеанс, не повинна відволікати від основного процесу - створюється особлива атмосфера:

- приглушений світло з мерехтінням вогників від свічок дозволяє розслабитися /

- Використання ароматичних паличок і ефірних масел налаштовує на потрібний лад, створює настрій, крім того ароматерапія давно відома, як найкращий помічник у боротьбі з втомою і недугами.

- Перед процедурою можна прийняти пінну ванну з морською сіллю і додаванням ефіру.

- Масаж виконується за допомогою масел. Дотики руками, сідницями, стегнами, животом, грудьми і волоссям, дає неперевершений ефект.

Спілкування з массажистками, що відносяться до своєї роботи як до мистецтва, зробить корисний масаж неймовірно приємним. Що може бути краще, ніж потрапити в доброзичливу обстановку. Красиві і розумні дівчата зроблять цю процедуру вашим улюбленим видом відпочинку душі і тіла.

Похожие записи:

  1. Будівництво Будинків Проекти Котеджів
  2. Достоинство домов из профилированного бруса
  3. Ремонт вашего плавательного бассейна
  4. Як правильно вибрати бізнес сувеніри
  5. Компактний будиночок в оточенні природи