​Дизайн офісу відділу продажів

 Январь 9, 2019 – 20:23

Дизайн офісу відділу продажів

Дизайн офісу продажів в будь-якому місті залежить від рівня компанії та кількості співробітників, які там працюють. Найбільш популярний варіант - «Опен спейс», коли робочі місця розташовуються в одному приміщенні.

Такий дизайн офісу відділу продажів дозволяє:

підвищити взаємодію колег;

поліпшити продуктивність праці;

забезпечити максимально можливе природне освітлення кожного робочого місця;

полегшити контроль керівництва над роботою співробітників;

Если есть проблемы со здоровьем и необходим эффективный препарат от гепатита, то Twinvir Romania поможет приобрести товар по самой доступной и демократичной цене, без накруток и переплат, в любое удобное для Вас время.

в будь-який момент швидко здійснити перепланування офісу з тим, щоб адаптувати його до умов, що змінилися.

Дизайн офісу для відділу продажів «Опен спейс» має і недоліки. Для їх усунення потрібно створити для кожного співробітника якусь подобу ізоляції від колег, наприклад, встановивши скляні перегородки або розставивши відповідним чином офісні меблі.

Інтер'єр офісу продажів: особливості

Створюючи дизайн для відділу продажів не потрібно винаходити велосипед. Він повинен відповідати основним вимогам, що пред'являються до офісних приміщень: створювати робочий настрій (не відволікати від роботи) і забезпечувати комфорт кожному співробітнику.

Для досягнення ці мети рекомендується створювати дизайн простого офісу продажів в світлій колірній гамі, в яку в якості яскравого акценту можуть бути додані корпоративні кольори фірми.

Стиль дизайну краще вибрати сучасний. До нього відносяться мінімалізм, конструктивізм і хай-тек. Залежно від сфери діяльності компанії (продаж натуральних продуктів і косметики, організація еко-турів, будівництво дерев'яних заміських будинків) може підійти і модний сьогодні еко-стиль. Він передбачає використання натуральних матеріалів і наявність в приміщенні кімнатних рослин ..

Вибір матеріалів та меблів повинен здійснюватися урахуванням рівня фірми. Компаніям, лідируючим в своїй галузі, не варто економити і вибирати занадто дешевий дизайн проект. Комерційне представництво в такому разі не буде виконувати одну зі своїх найважливіших функцій - сприяти формуванню позитивного іміджу фірми.

Наша студія дизайну вже не один рік займається облаштуванням офісних приміщень. Ми маємо за плечима велика кількість успішно реалізованих проектів, фото яких можна подивитися в розділі «Портфоліо» нашого сайту.

Серед них ви, можливо, знайдете варіант, який захочете відтворити у відділі продажів свого офісу. Якщо немає, то ми готові розробити для вас індивідуальний дизайн проект.

Будь-дизайн проект офісів продажів - це висока якість за розумною ціною. Ми робимо все, щоб в результаті реалізації наших проектів офіси клієнтів ставали комфортними, функціональними і мали привабливе оформлення.

Наші фахівці тісно взаємодіють з замовниками на всіх етапах роботи з тим, щоб вони залишилися задоволені результатом на всі 100%. Щоб клієнт мав можливість внеси коригування, перед затвердженням дизайн-проекту, йому надається пакет фото, що представляють собою візуалізацію майбутнього офісу. Крім того, ми здійснюємо авторський нагляд над роботою бригади обробників, з тим, щоб не допустити відступів від затвердженого проекту.

Похожие записи:

  1. Дизайн интерьеров в Днепре
  2. Дизайнерскі газетниці
  3. Види профілів для гіпсокартону