​Економний ремонт в квартирі: рекомендації і поради

 Декабрь 8, 2018 – 13:21

Економний ремонт в квартирі: рекомендації і поради

Часто ремонт в квартирі стає випробуванням для багатьох сімей як в моральному, так і в матеріальному плані. І його вдале завершення залежить не тільки від якісних матеріалів, але і від попередньої підготовки і можливості заощадити.

К Вашему вниманию реальный и выгодный заработок в интернете через телефон в удобное для вас время без рисков и вложений для осуществления своей мечты.

ПОРАДИ, ЯК заощадити на РЕМОНТІ

1. Не варто починати ремонтувати житло без заздалегідь підготовленого плану. Головна економія на ремонті складатиметься саме в раціональному і заздалегідь продуманому проекті, який повинен включати не тільки черговість робіт, а й їх вартість.

2. Розділити ремонт на етапи. Люди найчастіше уникають поновлення свого житла з двох головних причин - бруд разом з безладом під час ремонтних робіт і величезні грошові витрати на них. Щоб уникнути цього, потрібно реально оцінити свої матеріальні і фізичні можливості і виконувати ремонт поетапно.

3. В першу чергу оновити всі, що може стати можливою причиною аварії - електропроводку, сантехніку, газову комунікацію, і навіть при бюджетному ремонті не економити на цьому. Також потрібно звернути пильну увагу на стан вікон і в разі потреби замінити їх на нові, звертаючи увагу не на вартість фурнітури, а на якість установки.

4. Для складних ремонтних робіт найняти майстрів, а просту обробку виконати самостійно. Такий поділ обов'язків в ремонті дозволяє істотно заощадити. Також можна значно скоротити витрати на поліпшення житла, найнявши робочу бригаду взимку або ранньою весною. Ці пори року вважаються несезон для будівельних і оздоблювальних робіт, тому можна домовитися про їх проведення за значно зниженою вартістю.

5. Змінити незначні деталі, які допоможуть значно поліпшити обстановку в будинку. Наприклад, можна замінити плінтуса, стінну панель на кухні, пофарбувати батареї і вентиляційні решітки і т.п. Також квартира придбає зовсім інший вигляд після обробки стелі.

6. При заміні міжкімнатних дверей зробити вибір на користь простих дерев'яних дверей без обробки, тому що їх набагато економніше і простіше прикрасити самостійно на свій смак.

7. Залишити зразки шпалер, стінних панелей і плитки на випадок відновлення невеликих або значних пошкоджень. Заміна такого товару в будівельних магазинах відбувається зазвичай раз в 3-4 місяці, але на пам'ять важко підібрати потрібний відтінок або малюнок.

Привести в порядок свій будинок або квартиру можна самостійно і з малими матеріальними витратами, але потрібно бути готовими до того, що ремонт буде достатньо тривалим процесом.

Похожие записи:

  1. Что значит купить квартиру в новостройке
  2. Компактний будиночок в оточенні природи
  3. Сложные гипсокартонные конструкции