Етапи будівництва будинків

 Апрель 13, 2018 – 19:42

Етапи будівництва будинків

Бажаєте побудувати будинок? Як на рахунок каркасної споруди? Сьогодні ці будинки користуються величезною популярністю через економічності і швидкості зведення. Будинки, побудовані нашими фахівцями, прослужать більше п'ятдесяти років. Основою такого будинку є вертикальні опори, які кріпляться стійками, горизонтальними балками і діагональними розкосами. Каркаси будинків наша компанія виробляє на заводі, потім будуємо будинок на ділянці замовника.

Вы можете быстро и без проблем приобрести интересующую Вас недвижимость на novyeteremki.com.ua абсолютно прозрачно  и без скрытых платежей и комиссий.

Роботи по будівництву будівлі проводяться в такому порядку:

проведення розмітки;

зведення фундаменту;

установка каркаса перекриттів;

монтаж каркаса другого поверху і перекриття (якщо клієнт вибирає двоповерховий будинок);

збірка кроквяної системи, покрівлі з подальшим утепленням;

обшивка зовнішньої частини будівлі;

проведення ізоляційних робіт;

монтаж вікон і дверей;

проведення інженерних робіт;

оздоблення фасаду і роботи всередині приміщення.

На жаль, дуже часто повномасштабне будівництво пов'язане зі значними матеріальними, ресурсними і тимчасовими витратами. Сучасні нові будівельні технології пропонують просто універсальні варіанти швидкого і якісного зведення повноцінного будинку при мінімальних фінансових і трудових витратах. До того ж такі споруди абсолютно екологічні.

Найбільш популярними видами швидкомонтованих конструкцій є брусові і каркасні будинки. Кожен з цих типів будівель має свої відмітними особливостями і характеристиками. Об'єднують ж подібні збірні об'єкти житлової сфери такі якості, як економічність і найкоротші терміни будівництва. В іншому ж є певні відмінності, що вимагають до себе на окрему увагу при підборі найоптимальнішою в кожному конкретному випадку технології проекту.

Всі необхідні для будинку з бруса або каркаса будівельні матеріали використовуються з уже готових заводських елементів. Це істотно спрощує весь процес монтажу конструкції і мінімізує виробничі відходи. Крім того, при спорудженні швидкомонтованих будівель повністю виключені мокрі роботи (штукатурка і т. П.), Що, в свою чергу, дозволяє максимально скорочувати терміни будівництва і здачі об'єкта.

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджі
  2. Будівництво Котеджів в Psd
  3. Мониторинг обменников
  4. Преимущества комодов