Найнадійніший спосіб покупки квартири на етапі здачі будинку.

 Апрель 27, 2018 – 19:38

Плюси і мінуси покупки квартири на кожному етапі будівництва житлового Комплексу. Прийнято вважати, що чим раніше купиш квартиру в новобудові, там дешевше вона обійдеться. Але часто виявляється, що на більш пізньому етапі зведення ЖК угода для буде набагато вигідніше. Все залежить від цілей і запитів конкретного покупця.

Вы можете выбрать и купить недвижимость на svitlopark.com.ua недалеко от центра, развитая инфраструктура, удобная и практичная планировка на любой вкус по самой выгодной и доступной цене.

Золота середина: купити квартиру за мінімальною ціною і з мінімальними ризиками.

Найнадійнішим способом, звичайно, є покупка квартири на етапі здачі будинку. Але це і самий неощадливий варіант. Також не слід забувати, що в цей момент асортимент квартир для вибору вже не такий широкий, адже самі ходові квартири, а також квартири з кращими видовими і планувальними характеристиками вже до цього часу будуть розібрані.

Відчутний стрибок цін відбувається на етапі 50% будівництва, коли банки вже акредитують будинок і покупці отримають можливість купувати квартири в цьому будинку в іпотеку. Кількість покупців збільшується, попит об'єкта підростає, а за ним ростуть і ціни на квартири. Зростання цін на цьому етапі може скласти 10-20% в залежності від попиту на квартири в споруджуваному будинку.

На етапі закінчення будівництва, коли об'єкт готується до здачі, ціна квадратного метра підвищується ще раз на 10-15%. Розкид зростання цін в першу чергу залежить від попиту на дані квартири, і їх класу. Наприклад, в сегменті економ-класу зростання від етапу котловану до стадії завершення будівництва становить від 30% до 45%. У класі елітної нерухомості зустрічаються випадки, коли квартири вже на етапі котловану виставляються практично по фінальної вартості квадратного метра. Тому збільшення ціни до моменту здачі будинку буде мінімальним.

Також важливу роль відіграє терміни будівництва будинку: чим менший термін будівництва, тим менше відсоток зростання ціни на кожному етапі чергового стрибка цін. Таким чином, ціни на заключному етапі будівництва можуть відрізнятися від початкових на 25-45%.

На етапі котловану 1-ї черги вартість квадратного метра на 15-20% нижче, ніж на етапі котловану 2-ї черги. Хто перший увійшов на 1-й етап, той і «знімає вершки». Він більше ризикує, але купує житло за найнижчою вартістю проекту.

Золотою серединою між ризиками і вартістю в цьому випадку може бути покупка квартири на етапі 50% будівництва 1-ї черги, або, вступ в проект, починаючи з 2-ї черги введення будинків на етапі котловану.

Похожие записи:

  1. Оздоблення від забудовника: знайти золоту середину
  2. Уровень готовности отделки в квартире в новом доме
  3. Встановлення пластикових вікон у деревяному будинку