Покрівля з металочерепиці - знахідка для даху

 Декабрь 27, 2017 – 23:14

Будівництво будинку - процес серйозний і трудомісткий. Щоб споруда виявилася «на століття», необхідно робити все строго за технологією. При цьому особливу увагу потрібно приділити покрівельної конструкції. І зокрема, так званого «покрівельного пирога», до складу якого входять: гідро- пароізоляція, утеплення, вентиляція підпокрівельного простору, правильно організований збір дощової води (водостічна система). Основу ж цього «пирога» становить покрівельний матеріал. І з вибором даного матеріалу дуже важливо не помилитися.

Правильний вибір

Дах це не просто класичне завершення будинку, але також - його захист. Тому, вибираючи дахове покриття, потрібно виходити з кліматичних умов і зовнішньої конфігурації покрівлі. Адже при монтажі кожного конкретного покрівельного покриття існують особливі технічні обмеження. Зокрема для України, з її чергуються морозами і відлигами, найнадійнішим матеріалом є металочерепиця.

Сегодня лучшую по цене и качеству металлочерепицу можно заказать в интернет-магазине krovlya-stroy.dp.ua по выгодным ценам. Также у компании «Кровля-Строй» мы регулярно приобретаем и другие кровельные материалы, поэтому нам не стыдно рекомендовать всем данный магазин кровельных материалов.

Покрівля з металочерепиці з'явилася 30 років тому і відразу була оцінена по достоїнству: чи не поступаючись за перевагами металевої крівлі, дах з металочерепиці виглядає набагато нарядно, а вмонтовується набагато простіше. Оскільки металева покрівля і комплектуючі з металу витримують екстремальні кліматичні навантаження, включаючи сніг і полій, і мають високу стійкість до механічних пошкоджень і корозії, в стійкості покрівлі з металлочеріпіцу можна не сумніватися. До того ж, цей матеріал може демонструватися з металу, колірна гамма якого має багату кольорову палітру і великий вибір полімерних покриттів.

Все по науці

Металочерепиця - це листи оцинкованої сталі роликового плющення з полімерним покриттям. Покрівля з металочерепиці має ряд переваг перед іншими покрівельними матеріалами:

довговічність,
невелика вага (1 кв.м. важить не більше 4.5 кг.),
широкий вибір кольорів і покриттів,
легкість монтажу,
відносно невисока ціна.

В основу металочерепиці входить сталевий лист товщиною 0.4 - 0.5 мм з багатошаровим полімерним покриттям. Технічно це виглядає так: сталевий лист оцинковується (наноситься шар цинку або сплаву алюмінію з цинком), потім покривається ґрунтовкою, інертна, нарешті, на підготовлений таким чином лист наноситься захисний шар різних кольорових полімерів, що оберігають сталь від корозії і забезпечують стійкість кольору.

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів Економ Класу
  2. Проекти Котеджів з керамзитного Блоків
  3. Роллы суши должны обеспечивать удачу