Речі в секонд-хенді

 Март 22, 2018 – 08:15

Увага до покупців

У наших магазинах ми приділяємо максимум уваги кожному клієнту. Наші доброзичливі і досвідчені продавці-консультанти завжди дадуть пораду у виборі необхідної вам одягу, допоможуть швидко і якісно підібрати те, що потрібно, орієнтуючись на ваші побажання. За довгий час роботи у нас з'явилися постійні покупці і всіх їх ми знаємо в обличчя, знаємо, що позезного порекомендувати, щоб зацікавити їх. Ми завжди реагуємо на зауваження і побажання, дорожимо думкою кожного покупця. Ми готові запропонувати клієнтам кращі речі за доступною ціною!

  •  К Вашему вниманию огромный ассортимент секонд хенд украина отсортированой и оригинально собраной , с идеальным сочетанием цена и качество на самых выгодных условиях по низкой цене.

В Європі існує система, за якої людина, що здала речі в секонд-хенд (на переробний завод), отримує податкові пільги і послаблення, - розповідає Тетяна Большакова. - Деякі люди здають свої речі заради благодійності. Є такі благодійні організації - вони надають допомогу нужденним третіх країн - посилають їм речі, або ж продають ці речі оптом / в роздріб і допомагають грошима ». В Європі та Америці досить популярно купувати одяг через інтернет.

Висока якість одягу

Весь одяг поставляється до нас з Европи.В знайдете ексклюзивну і модний одяг брендів провідних європейських виробників

Асортимент різних цінових категорій

Наша основна задача - зробити так, щоб покупець знайшов собі те, що він шукає, і при цьому не переплачував. Щомісяця ми пропонуємо новий асортимент одягу за прийнятними цінами, розрахованим на будь-який достаток і запити наших клієнтів. Асортимент магазину поповнюється щодня. Величезний вибір всіх видів верхнього одягу, аксесуарів та взуття не залишить байдужим нікого. Кожний другий тиждень місяця у нас існує акція «Щаслива година», коли ми пропонуємо нашим покупцям знижки від 10 до 30% на весь асортимент. А кожну третю тиждень починається розпродаж, де ми надаємо знижки до 90%!

Чому ми знижуємо наші ціни? Все просто, чим нижче наші ціни, тим:

більше у нас клієнтів

тим частіше оновлюється асортимент

тим яскравіше ми на тлі конкурентів.

Похожие записи:

  1. Правильна оренда
  2. Кровля и водосток
  3. Ремонт коттеджей
  4. Срок аренды
  5. Секонд-хенд