​Що подивитися в Києві за 1 день

 Июль 23, 2018 – 12:39

Що подивитися в Києві за 1 день

Кожен з нас хоч раз в житті задавався питанням «Що подивитися в Києві?». Ви приїхали в столицю України з іншого міста? Або живете тут давно, але вам потрібно показати Київ гостям? Куди піти, якщо у вашому розпорядженні всього один день і потрібно встигнути все по-максимуму? Звичайно ж, місто дуже великий, щоб побачити все і відразу, але сьогодні relax) пропонує вам маршрут по самим знаковим місцям Києва. І що чудово - ви все встигнете за один день. Отже, в путь?

Все интересные и главные события в Киеве собраны на портале kyiv-city.com и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Майдан Незалежності (Майдан Незалежності)

Наша прогулянка почнеться з, мабуть, найвідомішого місця в місті - Майдану Незалежності. Побувати в Києві і не побачити центральну площу столиці, це все одно, що в Парижі проігнорувати Ейфелеву вежу. Тут ви можете помилуватися Монументом Незалежності, пам'ятником засновникам Києва, скульптурою Архангела Михайла і Знаком нульового кілометра, від якого починається відлік відстані до обласних центрів України.

Прогулявшись по Майдану, вирушаємо на центральну вулицю міста - Хрещатик.

Хрещатик

Пройшовши по Хрещатику від Майдану Незалежності до Бессарабського ринку, ви побачите старовинні багатоповерхівки, Головпоштамт, відреставрований ЦУМ і знаменитий київський Пасаж, де розмістилися модні бутики і пам'ятник архітектору Городецькому - автору Будинку з химерами.

З Хрещатика поверніть на вулицю Прорізну, де радимо «відвідати» Михайла Паніковського і розглянути, який сюрприз ховається на п'яті легендарного персонажа «Золотого теляти».

Піднявшись по Прорізній вгору ви вийдете до Золотих воріт.

Золоті ворота

Золоті ворота в часи Київської Русі були найпотужнішим оборонним спорудженням та центральним входом в стольний град Київ. Після реставрації, на території Золотих воріт була відкрита однойменна музей, який можуть відвідати всі бажаючі. Поруч із Золотими воротами знаходиться пам'ятник Ярославу Мудрому і пам'ятник коту Пантелеймону.

За Золотоворітській вулиці ви пройдете мимо мілейшей скульптури «Їжачок в тумані», звернете на Володимирську і опинитеся у Софійського собору.

Софійський собор

Софійський собор згадується абсолютно у всіх путівниках Києва, як об'єкт обов'язковий для відвідування. Вражаюча архітектура, затишні скверики на території собору, передзвін і справжні найдавніші мозаїки і фрески, які вдалося зберегти до наших днів - ось те, заради чого Софійський собор щорічно відвідують тисячі туристів. А з дзвіниці собору відкривається чудовий вид на місто і Михайлівський собор, до якого ми вирушимо далі.

Дорога до Михайлівського собору проходить через Софійську площу, де встановлено пам'ятник Богдану Хмельницькому, який є одним із символів Києва.

Михайлівський собор

Це один з найдавніших монастирів Києва, який першим в історії Київської Русі звели з позолоченими куполами. На початку 20 століття найпрекрасніше творіння зодчих було повністю зруйновано радянською владою, і відновили його лише в 90-х роках. Зате зараз Михайлівський Золотоверхий монастир є справжньою перлиною Києва. Гуляючи по території собору, обов'язково загадайте бажання в фонтані «Загадай бажання».

Ліворуч від собору знаходиться невелика вуличка Десятинна, по якій ви вийдете до Андріївського узвозу.

Андріївський Узвіз

Це найзагадковіша і дивовижна вулиця Києва. Приготуйтеся дивуватися на кожному кроці. Спочатку вас вразить краса Андріївської церкви, розташованої нагорі Андріївського узвозу. Потім ви вдосталь налюбуютесь картинами і виробами, які продаються тут на кожному кроці. Захопитися середньовічної красою Замку Річарда Левове серце. І дізнаєтеся чимало цікавого в Музеї однієї вулиці і Музеї Булгакова. Якщо у вас ще будуть сили, то зможете піднятися на оглядові майданчики на горі Уздихальниці і Замковій (Лисій) горі. А ні, так до ваших послуг безліч затишних кафе, де ви зможете відпочити після такого насиченого дня.

Похожие записи:

  1. ​Що таке зворотний клапан
  2. ​Чим зайнятися в Києві
  3. ​Автоматические кофемашины