Штучний камінь - краще рішення для якісної обробки

 Февраль 8, 2018 – 13:54

Завершальний етап будівництва будь-якої будівлі - зовнішня обробка. Найбільш оптимальне рішення для виконання фінішного декорування купити облицювальну камінь для фасаду. Цей матеріал створений спеціально для вуличних умов, і серед великого вибору можна підібрати варіант для будь-якого бюджету.

Крім цього, у компанії Роял Арт Декор можна купити облицювальний камінь для внутрішньої обробки. Він недорого і ефектно прикрасить кухню, камін, декоративні стовпи всередині будинку, сходинки і підлогу. А термін служби цього матеріалу виявиться на порядок вище інших альтернативних варіантів.

Вимоги до матеріалу для фінішної обробки

Існує кілька видів матеріалів для фінішної обробки фасаду, які відрізняються один від одного за складом, фактурі і можливостям, але при всій різноманітності і наявних відмінностях все вони повинні відповідати наступним вимогам:

Володіти стійкістю до перепадів температур;
Яка б не була вартість облицювального каменю, він повинен бути екологічно чистим і безпечним для людини і тварин;
Повинні бути міцними і здатними піддаватися механічним впливам;
Що входять до складу матеріалу компоненти не повинні легко запалюватися і добре горіти;
Облицювальні плити не повинні боятися різних агресивних речовин

Переваги плитки під штучний камінь

Прийнято вважати, що натуральний камінь - найнадійніший і кращий матеріал для фінішної обробки, але насправді за своїми якостями йому не поступається декоративна плитка під штучний камінь для зовнішньої обробки завдяки вдосконаленим технологіям її виробництва. Крім цього штучний матеріал перед натуральним має незаперечні переваги:

він легкий в монтажі, в той час як працювати з натуральним каменем досить непросто, процес його укладання трудомісткий і вимагає чимало часу. Кожен пласт необхідно додатково полірувати і шліфувати, чого не потрібно при укладанні штучних квадратних плиток;
ціна настінного плитки під штучний камінь значно нижче вартості натурального матеріалу, хоча сам процес виготовлення такого матеріалу не менш трудомісткий;
широкий вибір фактур і малюнків, можливість підібрати або замовити незвичайний дизайн, в тому числі і з натуральним принтом;

фасадна облицювальна плитка зі штучного каменю для зовнішньої обробки має невелику вагу, а тому не створює додаткового навантаження на фундамент, перекриття, стіни.

Огляд штучного каменю

Перед тим як купити облицювальний штучний камінь для зовнішньої обробки в Львові непогано виконати огляд їх видів, визначити основні властивості і характеристики кожного з них:

З бетону. Основними компонентами таких плит є високоякісний цемент і дрібний пісок, до яких додаються різні наповнювачі для міцності, вологостійкості і зменшення ваги. Для отримання «натуральної» текстури використовуються фігурні форми і в розчин додаються безпечні барвники. Купити плитку під штучний камінь для внутрішньої обробки можна з малюнком у вигляді різних природних мінералів: граніту, мармуру, вапняку і сланцю. Керамічна плитка, що складається з шпату, гранітної крихти, кварцу і керамзиту, які пов'язані поміж собою спеціальними компонентами і для отримання необхідної форми і текстури проходять випал і пресування.

Готові вироби можуть бути покриті спеціальною будівельною «глазур'ю» для ефектності і поліпшення захисних властивостей. Головна перевага цих плит - висока вологостійкість, купити таку фасадну плитку під штучний камінь можна не тільки для цоколя, для фасаду, але і для внутрішньої обробки;

Камінь з натуральної або синтетичної смоли, змішаної з крихтою натуральних мінералів, здатний точно повторити текстуру натурального матеріалу, крім того, виріб з використанням натуральних компонентів екологічно чисте і повністю нешкідливий для людини.

Ціна штучного облицювального каменю для цоколя, для внутрішньої обробки, для фасаду варіює залежно від розмірів, складності малюнка, технології виробництва і вартості входять до складу компонентів. Так, камені, виготовлені з використанням крихти натуральних мінералів, будуть коштувати на порядок дорожче.

Похожие записи:

  1. Что значит купить квартиру в новостройке
  2. Установка и монтаж систем видеонаблюдения
  3. Как выбрать качественный кожаный рюкзак