Види профілів для гіпсокартону

 Июнь 26, 2018 – 18:58

Металеві профілю для гіпсокартону

Як купити профіль для гіпсокартону

Одним з найбільш популярним матеріалів, використовуваних для обробки різних приміщень, є гіпсокартон. І будь-яка гіпсокартонна конструкція, будь то перегородка, стіна або ж підвісна стеля, потребує міцному каркасі, на який кріпляться листи. В якості такої основи використовують профіль для гіпсокартону: виготовляється за допомогою методу холодної прокатки металу, він являє собою лист оцинкованої бляхи, що володіє такими властивостями, як міцність, легкість і жорсткість. 

Вы можете выбрать и купить профиль CD 60 и другие стройматериалы в интернет магазине Buddvir по самой выгодной и не дорогой цене.

Цей довгомірний елемент, створюючи жорстку металеву основу-каркас, забезпечує високу надійність конструкції з гіпсокартону. Завдяки оцинкованої поверхні профілі не схильні до корозійних процесів, тому їх можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

види профілів

види профілів для гіпсокартону Перед тим, як купити профіль для гіпсокартону, слід точно визначитися з майбутніми роботами, оскільки для кожної конструкції передбачений певний вид матеріалу:

Стельовий профіль. Використовується для виготовлення стельового каркаса, до поверхні стелі кріпиться за допомогою спеціальних елементів - прямого підвісу, підвісу з анкерним затискачем або з'єднувального «краба».

Стієчний профіль. Його головне призначення - закріплення листів гіпсокартону на стійках каркаса.

Направляючий профіль. Як правило, використовується в якості основи для стійкового.

Кутовий профіль. Застосовується для створення зовнішніх кутових стиків. З його допомогою торці перегородок з гіпсокартону виявляються захищеними від різних механічних пошкоджень в процесі експлуатації.

Маячковий профіль. Використовується в якості опорної направляючої з метою подальшого оштукатурювання поверхні. Як правило, необхідний під час обробки укосів і інших, які не потребують ідеальної гладкості поверхонь.

Всі види профілів для гіпсокартону кріпляться до основи стін або стелі за допомогою перфоратора і дюбелів, між собою збираються в єдину конструкцію за допомогою саморізів типу «метал-метал».

продаж профілів

Профілі в даний час широко використовуються в сучасному ремонті і при капітальної обробці квартир, будинків та офісних приміщень. Для того щоб купити профіль для гіпсокартону, просто зателефонуйте нам!

Похожие записи:

  1. Выбор игровых автоматов
  2. Як вибрати ідеальну каву
  3. Підготовка озброєної охорони
  4. Вибір коляски для вашої дитини