Встановлення пластикових вікон у деревяному будинку

 Январь 26, 2019 – 17:45

Деякі способи поєднання пластикових вікон з віконним прорізом вимагають особливого розгляду. Мова звичайно ж не про візуальному поєднанні, а про те, як ці пластикові вікна в віконні отвори встановити. Наприклад, типовий спосіб установки категорично не можна застосовувати при установці вікон із ПВХ профілів в дерев'яний зруб або котедж з клеєного бруса.

Качественная резка мрамора на заказ, если вот это именно, то что Вам необходимо, обращайтесь за помощью к нам. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

ЯК ВСТАНОВИТИ ВІКНА У ДЕРЕВ'ЯНИЙ БУДИНОК ПРАВИЛЬНО?

Запорукою тривалої служби вікон ПВХ в дерев'яному будинку служить, по-перше, якість будівлі самої будови - тобто вдома. Якщо ви будівельник, то вам напевно не треба пояснювати, що таке усадка і для чого потрібна консервація дерев'яного будинку. Для тих же, хто не знає, повідомимо, що для того, щоб будинок »не перекошувало", щоб віконні поеми "не гуляли" важливо дати йому вистоятися, щоб колоди (або брус) з якого споруджено будинок змогли позбутися зайвої вологи і придбали якусь подобу статичності.

Тільки після дотримання цього важливого умови, можна приступати до обробки віконних прорізів, а точніше, до установки вікон. Така умова, обмовимося, слід висувати при установці вікон не тільки в будинок, але і вікон в баню, альтанки, для інших будівель малих архітектурних форм з дерева, колоди і бруса.

Технологія пристрою віконного отвору в дерев'яному будинку передбачає установку в отвір окосячкі або обсад (що означає по суті одне і теж) з дощок, яка прийме навантаження від дерев'яних елементів на себе.

Є кілька принципових типів пристрою окосячкі (обсад). Розглянемо докладніше кожен з них.

УСТАНОВКА ВІКОН В окосячка із заставними брусками

У колодах з боків проробляється паз для брусок 50 * 50 мм. Потім в паз встановлюється сам брусок. Стик між бруском і поверхнею колоди утеплюється, наприклад лляною волокном.

З дощок 50 * 150 мм, або 50 * 200 збирається П-образна коробка (окосячка), яка в зібраному вигляді поміщається в віконний проріз, де прикріплюється по боках в брусок. Знизу торцеві частини дощок закріплюють до вінця.

Зверху між верхньою горизонтальною дошкою і верхнім елементом стіни віконного отвору необхідно залишити термозазор в 5-8 см, який заповнюється утеплювачем (не можна заповнювати даний зазор піною).

Окосячка В ПАЗ В дерев'яної стіни

Для установки вікон за цією технологією застосовується як правило спеціальний брус, краще клеєний, товщиною 100 * 150 або 100 * 200 мм, в якому вирізається шип-елемент. У бічній частині також як і в першому випадку вирізається паз під шип.

Послідовність монтажу окосячкі дещо відрізняється. Спочатку встановлюються бічні елементи з обов'язкової прокладкою утеплювача в стику. Після чого вони закріплюються в нижньому "вінці" зрубу. На завершальному етапі верхня дошка фіксується в отворі враспор між бічними стійками окосячкі.

ВСТАНОВЛЕННЯ окосячка (КОЛОДИ) НА ШИП У СТІНИ

Стіна у віконному отворі готується таким способом, щоб в ній вийшов виступаючий елемент - шип 50 * 50мм, на який накладають утеплювач і потім - підготовлені заздалегідь бічні елементи окосячкі - дошки з виїмкою під шип.

Установка далі відбувається за тим же принципом, що і окосячка в паз, тобто бічні елементи кріпляться в нижній вінець, а потім розпирає верхньою дошкою окосячкі. Тепловий зазор також обов'язковий.

ВСТАНОВЛЕННЯ ВІКНА У окосячка З четвертого

Цей метод установки по суті є модифікованим варіантом монтажу в заставної брусок. Відмітна особливість - виготовлені особливої форми елементи окосячкі. Вони імітують віконну чверть в типових будинках і являють собою більш естетичний варіант монтажу в дерев'яному будинку.

Для фінішної обробки застосовуються додаткові елементи: наличники, які закривають нерівності зовні і зсередини приміщення.

Похожие записи:

  1. Основні правила безпеки на будівельному майданчику
  2. Устранение засора в канализации: причины появления
  3. Установка и монтаж систем видеонаблюдения
  4. Будівництво Котеджів і Індивідуальних Будинків