Будинки з клеєного бруса: переваги та особливості

 Март 20, 2018 – 16:11

Хто з нас не мріяв стати володарем власного заміського будинку з усіма зручностями? Деякі зупиняються на готових варіантах з внутрішньою обробкою, інші віддають перевагу будівництву котеджів, що називається з нуля.Неймовірною популярністю у тих, хто зважився на будівництво котеджу, користуються будинки з клеєного бруса.Причому, цілком виправдано.Вони володіють чудовою теплоізоляцією і не схильні до негативного впливу навколишнього середовища. Будівництво будинку з клеєного бруса здійснюється в максимально короткі терміни завдяки простоті монтажу, що також не може не порадувати майбутніх новоселів.

Процес виробництва

Клеєний брус представляє собою матеріал, який ретельно висушили в заводських умовах, його вологість не перевищує 8-12%, що перешкоджає просідання на відміну від профільованого бруса.

В процесі виробництва клеєного бруса використовується спеціальна технологія - ламелі матеріалу стягуються і щільно збираються за рахунок точних розрахунків і профілювання.Ця технологія виготовлення забезпечує клеєного бруса неперевершену міцність в порівнянні з натуральною деревиною.До того ж цей матеріал не схильний до дії несприятливих погодних умов і має стійкість навіть до високих навантажень.

Основні переваги будинків з клеєного бруса

Мабуть, основним плюсом таких будинків є їх екологічність.Клеєний брус не виділяє шкідливих речовин, які негативно позначаються на стані вашого здоров'я.Даний матеріал прекрасно пропускає повітря влітку, а взимку, навпаки, ефективно зберігає тепло.

Якщо ви хочете якомога швидше переїхати в новий будинок, то рекомендуємо вам розглянути готові проекти будинків з клеєного бруса, які відрізняються оригінальністю і естетичний зовнішній вигляд.До того ж будинок з метражем до 200 кв.м досвідчені фахівці зберуть за 6-8 днів.

Після закінчення процесу будівництва вам слід подумати про оздоблювальних роботах: малярних, штукатурних, облицювальних.Рекомендуємо вам звернутися за допомогою до професіоналів високого рівня, щоб завершити процес обробки в максимально короткі терміни.

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів Новоріжское Шосе
  2. Будівництво дачного будинку з Чого Почати
  3. Боді масаж - особливості та переваги процедури