Коркове підлогове покриття

 Октябрь 5, 2019 – 17:17

Коркове підлогове покриття є одним з найбільш красивих і комфортних матеріалів для підлог, доступних на ринку сьогодні.

Коркові підлоги не завдають шкоди довкіллю, а пробка, як будівельний матеріал, є поновлюваним і стійким міцним природним матеріалом. Ці підлоги можуть виявитися досить дорогими, а їх установча вартість на квадратний метр може зрівнятися з покриттям підлоги якісної керамічною плиткою.

Однак такі підлоги, безсумнівно, будуть коштувати вкладених в них коштів, коли використовуються в таких приміщеннях, як кухня або їдальня, так само як і в будь-яких інших зонах.

Дана стаття надає корисну інформацію про ці чудові підлогах, а також про переваги використання такого матеріалу, як пробка.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Перш ніж повною мірою оцінити матеріал для такого підлогового покриття, Вам варто зрозуміти, що собою являє корковий матеріал і що робить його особливим.

Що собою являє пробка і звідки він надходить?

Корковий матеріал виходить з кори коркового дуба, що росте в середземноморської зоні. Пробка імпортується з семи країн, включаючи Португалію, Іспанію, Алжир, Туніс, Італію, Марокко та Франції. З цих країн найбільшим постачальником пробки є Португалія, що володіє 30% пробкових дерев в світі і 70% світового виробництва коркового матеріалу.

Свистяче дерево (яке отримало свою назву через птахів, які гніздяться на ньому) в даний час є найстарішим у світі деревом, звідки здійснюється пробка. Воно було посаджено в 1783 році в регіоні Алентейо в Португалії, недалеко від міста Агуас де Мура. Урожай з пробкових дерев знімається вручну кожні дев'ять років, а це дерево одного разу дало врожай в одну тону сирого бавовняного матеріалу в 1991 році, що дозволяє виробити понад 100 000 пробок для винних пляшок, в той час, як звичайний урожай з дерева дозволяє зробити всього 4000 пробок.

Пробковая кора складається з крихітних запечатаних осередків, що мають клітинну структуру (14-сторонні багатогранники), що містять газ, на 90% представлений повітрям. Ці клітини забезпечують еластичність (подушку) і ізоляцію. В одному кубічному сантиметрі міститься близько 40 мільйонів таких клітин. Пробка може бути стиснута до 40% і швидко повертається в свою оригінальну форму. Все це робить з пробки дуже специфічний матеріал для підлогового покриття.

Похожие записи:

  1. Барбекю з керамічним покриттям
  2. Как вы можете похудеть
  3. Монтаж конькового покриття.
  4. Оценка жилого комплекса