Натхнення на весіллі

 Март 5, 2020 – 20:26

Деякі пари просто просять своїх читачів вибрати для них весільні читання. Вони знають, що їх читачами є ті близькі друзі і сім'я, чия думка про шлюб вони довіряють. Ви захочете дати їм деякі рекомендації по довжині, але потім залиште це сюрпризом, щоб ви могли випробувати це разом зі своїми гостями в великий день. К Вашим услугам лучший ведущий свадеб по доступной и демократичной цене, без накруток и переплат. Це, звичайно, має деяку небезпеку - ви не знаєте, що вони виберуть, або чи буде це відображати ваші цінності. Так що дійте обережно!

Де шукати натхнення

Шукайте натхнення всюди. Насправді, коли ви заручені, ви, швидше за все, будете помічати любов кожен день, просто тому, що ви більш відкриті. Ваші весільні читання - прекрасна можливість для цього. Коли ви дивитеся фільми, слухаєте музику або читаєте книги, ви можете знайти уривок, який дійсно говорить з вами. І якщо у вас є пісня, текст якої ви любите, але вона не підходить для першої танцювальної пісні, подумайте про включення її в свою церемонію. Навколо тебе любов, тобі просто потрібно подивитися.

Кількість читань і довжина

Як правило, більшість церемоній мають два або три свідчення. Якщо ви граєте з музичним солістом або у вас є додаткова музика, вам може знадобитися одне читання. Ви не хочете мати занадто багато, або вони затінять обряди шлюбу і основний ритуал. Якщо у вас є дуже багато п'єс, які ви любите, ви можете включити їх в свої програми, в свої листи подяки або навіть включити їх в свої тости.

На більшості церемоній ваше читання має тривати близько п'яти хвилин або від однієї до трьох хвилин кожне. Не забувайте враховувати час, який знадобиться вашому читачеві, щоб пройти до аналой і зібратися з думками.

Якщо у вас є складна поезія, з'єднайте її з простої прозою. Якщо вам подобається гумор, обмежте себе одну кумедну фігурою в парі з більш серйозним відображенням. І, звичайно ж, надмірно сентиментальна або романтична проза потребує легкості поруч з нею.

Зробіть пошук романтичним

Якщо ваше життя раптом турбується тільки про списках гостей, бюджеті і жахливих словах, сказаних вам вашої свекрухою, пошук ідеального весільного читання може стати довгоочікуваним перервою. Зустрічаємося у ванній і читаємо один одному любовні вірші. Або помістіть ваш улюблений вибір в портфель, щоб знайти його пізніше в той же день. Ви навіть можете написати це в помаді на дзеркало у ванній! Що б ви не робили, робіть це романтично.

Похожие записи:

  1. Входная дверь
  2. Стеклянные стены
  3. Саморезы по металлу
  4. Утепление крыши
  5. Интернет провайдер