​Переваги технічної ізоляції зі спіненого каучуку

 Март 14, 2019 – 18:49

У сучасному промисловому виробництві все більш широко використовуються технологічні процеси, пов'язані із застосуванням низьких температур.

Якщо розглядати переваги технічної ізоляції зі спіненого каучуку в залежності від температури поверхонь, що ізолюються, то можна визначити, що близько 15% ізоляції працює при негативних температурах.

Екб мебель предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент товаров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Види технічної ізоляції

теплоізоляція

На сьогоднішній день термоізоляція зі спіненого каучуку доступна в широкому різноманітті видів, але до виробів, які працюють при низьких температурах, пред'являються підвищені вимоги, так як при зниженні температури теплоносія вартість вироблення холоду різко зростає. Якщо при цьому теплоізоляційний матеріал не буде забезпечувати протягом тривалого часу хоча б нормативні холодопотері, то це може спричинити за собою досить різке збільшення експлуатаційних витрат. Термін безаварійної експлуатації дорогого криогенного або іншого промислового устаткування прямо залежить від довговічності та ефективності температурної ізоляції в умовах інтенсивного зволоження і сильних потоків тепла.

Якщо говорити про рівень ефективності, то найкращим володіє вакуумна ізоляція. Потреба в ній виникла з розвитком ракетної техніки і кріогенної промисловості. Сучасні засоби, за допомогою яких можна створювати і підтримувати необхідний ступінь вакууму, дозволяють ізоляції мати коефіцієнт теплопровідності в тисячу разів менше, ніж у ізоляції, що працює при атмосферному тиску.

А ось найважливішою технічною характеристикою газонаповнених матеріалів, багато в чому визначає їх теплозахисні властивості, є саме теплопровідність, коефіцієнт якої складається з газу, конвективного і радіаційного складових, теплопровідності твердої фази.

термоізоляція

Вироби з пінополіуретану мають найменшою теплопровідністю. Незначно вище цей показник у пенокаучука і мінеральної вати в сухому стані. Варто також відзначити, що при низьких температурах на рівні -100 градусів теплопровідність спіненого каучуку не перевищує рівня теплопровідності пінополіуретану. Фундаментальним перевагою пористих матеріалів, до яких відноситься і спінений каучук, є саме ізольованість ГСЕ, що перешкоджає поширенню водяної пари. Паропроникність пористих виробів в тисячі разів нижче, ніж у матеріалів з пористим волокном.

На профільних сайтах можна дізнатися, що низькотемпературна атмосферна технічна ізоляція піддається додатково прогресуючого зволоженню водяною парою. З огляду на той факт, що термоізоляція встановлюється на металеву поверхню, непроникну для пари, то видалити вологу з неї просто неможливо. Експериментальний аналіз показав, що при низькотемпературному застосуванні пористі матеріали (спінений каучук) набагато стійкіше до вологи.

Зменшення термічного опору спіненого каучуку відбувається набагато повільніше, ніж у матеріалів з великим рівнем паропроникності, а тому в низькотемпературних режимах саме термоізоляція з даного матеріалу є найефективнішим рішенням з точки зору збереження нормативних хладопотерь.

Звукоізоляція та системи шумопоглинання

Варто відзначити, що звукоізоляція, вироблена зі спіненого каучуку, також користується чималою популярністю. Це зовсім не дивно, адже при досить невеликій товщині лист звукоізоляційний матеріал здатний забезпечити відмінне шумопоглинання. Як правило, випускається у вигляді рулонів і відрізняється незвичайною гнучкістю, що дозволяє з його допомогою також знижувати вібраційні навантаження. Рулони звукоізоляції зі спіненого каучуку мають і в плані щільності цілком високими показниками - близько 80 кг / м3.

теплоізоляція

Вирішення комплексних шар, як правило, облаштовується зсередини об'єкта, а тому вимоги до екологічності матеріалу носять серйозний характер, і в цьому плані спінений каучук - оптимальний. Він проводиться шляхом спінювання натурального або синтетичного каучуку з додаванням мінеральних речовин. Гнучкість даного матеріалу порівнянна з гнучкістю гуми. Він міцний на розрив і здатний повторити форму навіть дуже складних в конструкційному плані поверхонь.

При цьому робочий діапазон звукоізоляції зі спіненого каучуку може коливатися в межах від -190 градусів до + 150 градусів. Як правило, її використовують для звукоізоляції промислового обладнання в нафтохімічній промисловості, так як даний матеріал дуже стійкий до впливу різних хімічних речовин. Також досить часто його застосовують для шумоізоляції салонів і кузовів спеціалізованої промислової техніки.

Похожие записи:

  1. Переваги пропозиції знижок в вашому бізнесі
  2. ​Сотні ігор на відстані одного кліка
  3. ​Переваги будинків з профільованого бруса