Популярні матеріали для фундаменту

 Март 20, 2018 – 16:09

Так як фундамент покликаний забезпечувати довговічність, надійність і стійкість всієї конструкції, до його створення потрібно підходити дуже відповідально.Важливо врахувати тип ґрунту, на якому буде розташовуватися будову.Також береться до уваги поверховість будівлі, особливості стінових матеріалів і мн.ін.

Створювати фундамент можна різними способами і з різних матеріалів.Найбільш популярні варіанти - це фундаменти з бетону і спеціальних плит.У них є свої переваги і особливості, які також важливо враховувати.

Фундамент з бетону (монолітний)
Виготовляється з бетону.На дні траншеї облаштовується піщана подушка.На неї укладається при необхідності гідроізолірующій матеріал.У траншеї облаштовується опалубка.Створюється армована конструкція.Після цих процедур відбувається заливка розчину.

Перевага даного способу облаштування фундаменту в тому, що матеріали для нього досить дешеві й доступні.Якісний бетон купити можна за дуже привабливою ціною.Пісок, щебінь і матеріали для армування також коштують недорого.Вони доступні практично в будь-якому місті.Завдяки цьому не буде ніяких проблем при будівництві.Та й на транспортних витратах можна непогано заощадити.Зазвичай компанії пропонують швидку доставку продукції за вказаною клієнтом адресою як в населеному пункті, так і за його межами.Причому можна замовляти у однієї фірми не тільки готовий бетон, а й додаткові будматеріали - пісок, гравій, щебінь та ін.

Перевага монолітного фундаменту в тому, що він обходиться дуже дешево.Досягається це не тільки за рахунок недорогих і доступних матеріалів, а й завдяки виконанню практично всіх робіт вручну.Спецтехніку доведеться залучати тільки при створенні траншеї.Хоча деякі умільці і її викопують вручну.Доставка готового розчину зазвичай здійснюється за допомогою спецтехніки компанії-продавця.

При використанні бетону можна створювати фундаменти навіть самої складної конфігурації.Це дозволяє реалізувати нестандартні проекти.Крім того, монолітний фундамент міцний і герметичний.Адже ніяких стиків в конструкції немає.При замовленні бетону можна вказати необхідність різних добавок в складі.Наприклад, гидрофобизирующих, які захистять згодом фундамент від вологи.
Один із серйозних недоліків - це тривалість установки такого фундаменту.

Фундамент з плит (збірний)
Його створюють з окремих фундаментних блоків.У траншеї облаштовується піщана подушка.На неї і монтуються всі блоки.Ніякої опалубки не потрібно.Конструкція виходить простою і надійною.

Рекомендується блоки фундаментні купити при необхідності облаштування цокольного поверху.Такий хід дозволить отримати рівні міцні стіни.Хороший варіант для будівель з підземним гаражем або підвалом.

З фундаментних блоків можна створювати тільки певні конструкції з прямими стінами.Однак варто зазначити, що це навряд чи можна назвати недоліком.Адже більшість сучасних будівель мають саме прямокутні та квадратні підстави.
Безсумнівна перевага збірних фундаментів з блоків - це неймовірно висока швидкість їх установки.Це на руку в тому випадку, коли будівля повинна бути зведено в максимально короткі терміни.З згаданим матеріалом можна працювати навіть в холодну пору року.Здатна прослужити така збірна конструкція до 100 років.

З недоліків - дещо більші витрати, ніж при облаштуванні монолітного фундаменту.Адже для складання блоків необхідно залучати спецтехніку.

Похожие записи:

  1. Об утеплении фундамента
  2. Профільні труби з алюмінію
  3. ​Автоматические кофемашины
  4. Ігрові автомати в онлайн-форматі
  5. Гидроизоляция фундамента