Стрічковий фундамент для паркану з профлиста

 Октябрь 16, 2018 – 19:17

Стрічковий фундамент для паркану з профлиста

Ця інформація буде корисна для тих, хто вирішив оновити свій старий паркан або спорудити новий. Відразу обмовимося, що наші поради не універсальні. Ширина і глибина стрічкового фундаменту для паркану з профлиста залежить від ряду факторів: типу грунту вашого регіону (чорнозем, глина, піщана, суглинок і т.д.), глибини підземних вод, від матеріалу, використовуваного для пристрою забору. Наприклад, опірність вітру біля паркану з профнастилу набагато більше, ніж у дерев'яного паркану з паркану, тому і зміцнювати його потрібно сильніше. 

Если Вам интересна Анджелина Джоли, ее жизнь и самые правдивые и интересные новости в мире, наш портал поможет всегда быть в курсе событий, бесплатно и без регистрации.

Паркан з цегли вимагає ще більш потужної основи - фундаменту. Наша інструкція по влаштуванню стрічкового фундаменту призначена для забору з профлиста, висота якого від 1,8 м до 2м.

Отже, перше, що вам необхідно зробити-це викопати траншею по периметру паркану. Стандартна глибина її-40 см, а ширина 20 см. Але, як уже говорилося, розміри траншеї можуть варіюватися в залежності від стійкості грунту, матеріалів, з яких ви плануєте будувати паркан, температурних умов місцевості. Потім відзначте місця, де будуть встановлені стовпи і зробіть там поглиблення буром на 40 см. Використовуючи руберойд, зробіть циліндричну гільзу висотою 40 см, за обсягом збігається з улубленіем. На глибину 20 см вбийте в отримані поглиблення стовпи, перевірте за рівнем, щоб вони стояли вертикально.

Наступний етап - створення навколо стовпів армирующего пояса для зв'язки його з арматурою, яка зміцнить бетон. Ями під стовпи і траншею засинаєте сумішшю щебеню (дрібного каменю) і піску на висоту 25 см, проливаєте її зверху водою і утрамбовують. Ще раз перевірте чи не накренилися чи стовпи. У вас залишилася траншея глибиною 15 см. Тепер зміцнюєте в траншеї і вище над рівнем землі приблизно в 10 см арматуру завтовшки 10 - 12 мм. Чим довше арматурні прути і менше між ними сполук, тим міцніше буде фундамент. Скріпити арматуру можна за допомогою зварювання або зв'язавши їх дротом. Прути слід укладати в два ряди, відступивши від стінок траншеї на 5 см. Таким чином, вся висота конструкції складе 25 см. Тепер виставляєте опалубку. Для цього можна використовувати дошки шириною 150мм і товщиною не менше 25 мм або готову знімну опалубку. Не забувайте, що опалубка з дошки повинна бути міцною, стійкою до натиску бетону, витримувати усадку цементного розчину. Залишилося залити бетонний розчин, деякий час витримати, щоб бетон застиг, а потім опалубка знімається.

Похожие записи:

  1. Что такое обучение верхолазным работам
  2. Обсяги виробництва у Черкаській області
  3. Бутобетонный фундамент для гаража
  4. Пропозиція на ринку первинного житла
  5. Боді масаж - особливості та переваги процедури