Івано-Франківськ може похвалитися достатньою кількістю приємних місць

 Июль 19, 2018 – 20:30

Центром життя будь-якого міста в цьому регіоні завжди є ратуша і навколишнє її площа Ринок. Івано-Франківськ - не виняток. Ратуша була побудована відносно недавно - в 1932 році - і від аналогічних споруд в інших містах її відрізняє незвичайна архітектура.

Багатий Івано-Франківськ іншими визначними спорудами - Кафедральний Воскресенський собор, Вірменська церква, Військовий Воскресенський собор - ось лише кілька з тих, повз які пройти не можна.

Все интересные и главные события в Ивано-Франковске собраны на портале franyk.city и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Нарешті, завжди можна прогулятися по пішохідній частині вулиці Незалежності або побувати на міському озері і в прилеглому до нього парку Шевченка. І територію навколо озера, і парк зараз активно приводять в порядок.

Як і будь-яке місто на заході країни, Івано-Франківськ може похвалитися достатньою кількістю приємних місць і для того, щоб випити кави, і для повноцінного обіду. До речі, деякі з цих місць вже встигли стати знаковими. Наприклад, громадський ресторан Urban Space 100 - унікальний проект. Інвесторами ресторану стали 100 місцевих жителів, небайдужих до розвитку міста, а 80% прибутку спрямовується на розвиток громадських проектів. Для туриста це місце цінне ще й тим, що працює з 6 ранку, а значить ідеально підходить для сніданку після нічного поїзда.

На каву варто зайти в кафе «Говорить Івано-Франківск», яке розташувалося на площі Ринок. Кафе відрізняється особливою атмосферою, спрямоване на спілкування, ну і, звичайно, величезним вибором кави на будь-який смак.

Пообідати можна в ще одному примітному місці. Ресторан Fabbrica, творці якого принципово відмовилися від магазинних продуктів, на жаль, недовго пропрацював в Києві, але в Івано-Франківську користується шаленою популярністю. Тут дійсно смачно і недорого, кухня відкрита, а значить, можна спостерігати, як готують замовлення відвідувачів.

Нарешті, на вечірнє пиво можна зайти в «Десятку» або «Гост Бар» - і там же повечеряти.

ціни

Одне слово - дешево. Звичайно, ціни ростуть і тут, але киянам швидше треба побоюватися не за гаманець, а за шлунок - чи зможе він переварити все те, що вам обов'язково захочеться спробувати.

Івано-Франківськ намагається бути сучасним і зручним, і при цьому не втратити свої традиції. Поки що йому це вдається - гостинний, але строгий, симпатичний, але трохи незібраний, місто все ж дуже душевний і обов'язково варто того, щоб в ньому побувати.

Похожие записи:

  1. Монтаж видеонаблюдения и установка системы с компанией
  2. Выбор светодиодных лент по световому потоку и мощности.
  3. ​Достоинства и недостатки строительства из SIP-панелей
  4. ​Економний ремонт в квартирі: рекомендації і поради
  5. Як правильно вибрати автомобіль для поїздки