Будівництво Будинки на Материнський Капітал

 Декабрь 15, 2017 – 10:56

Как построить дом на средства материнского капитала Згідно з даними Пенсійного фонду по Красноярському краю, число бажаючих використовувати кошти материнського капіталу на будівництво приватного будинку росте.І цьому є пояснення. Якщо до 2010 року, щоб використовувати кошти материнської виплати для будівництва приватного будинку, родині було б потрібно залучати спеціальну будівельну організацію (це здорожувало процес і підходило далеко не всім), то тепер у одержувачів маткапіталу з'явилася можливість використовувати кошти на будівництво власними силами.

 

Щоб сім'я могла спрямувати кошти материнського капіталу на будівництво будинку, доведеться почекати, поки другій дитині виповниться три роки.
У пакет документів, який сім'ї необхідно надати для отримання коштів материнської виплати, входить сертифікат на материнський капітал, дозвіл на будівництво будинку, право власності на землю та нотаріально завірене зобов'язання, яке зобов'язує наділити правом власності в побудованому будинку всіх членів сім'ї, включаючи дітей.

 

В тому випадку, якщо з документами все в порядку, протягом двох місяців на рахунок сім'ї надійде половина суми материнського капіталу, і можна буде розпочинати роботи на будівельному майданчику.Решта 50% материнської виплати родина отримає через шість місяців після першого перерахування, за умови виконання певного обсягу робіт: монтажу фундаменту, зведення стін і покрівлі.
Цей факт повинен підтверджуватися актом виконаних робіт, який оформляє відділ архітектури та будівництва того району, де видавався дозвіл на будівництво.

 

Как построить дом на средства материнского капиталаОднак далеко не всім сім'ям, що бажають самостійно побудувати будинок і використовувати для цієї мети кошти материнського капіталу, вдається отримати виплату.Більшість складнощів пов'язано з отриманням дозволу на будівництво будинку.
Справа в тому, що для його отримання необхідно представити документи на землю у відділ архітектури та будівництва того району, де розташована земельна ділянка.При цьому, знаходиться земля у власності у сім'ї або в оренді, значення не має, набагато важливіше призначення ділянки.Для того щоб отримати дозвіл на будівництво (а потім кошти материнської виплати на будівництво приватного будинку), земельна ділянка повинна бути призначений для індивідуального житлового будівництва або ведення особистого підсобного господарства.

Источник: www.sibdom.ru

Возможно, вам понравится:

Тетяна Горецька. Материнський
Тетяна Горецька. Материнський
Будівництво каркасних будинків
Будівництво каркасних будинків
Материнський капітал
Материнський капітал

Материнський капітал - кому, коли і скільки? - Mangazia
Цьому напрямку otnosâtsâ погашення іпотечного кредиту, плата за будівництво будинку, dolevoe будівництво, реконструкція та ремонт будинку з Gain житлової площі, участь в житлово-будівельних будівельних кооперативів та ремонт побутової Своїми силами.

В'ячеслав Макаров привітав жителів Зеленогірська з Днем міста - Петербург Щоденник
Глава області спа Олексій Куімов зазначених CTO А Про адміністрації - Будівництво Zelenogorskogo ДИТЯЧОГО додому створення, Нью ДИТЯЧОГО Садік, kinokoncertnogo комплексну реконструкцію стадіону "Спартак" в FIFA World Cup.

Похожие записи:

  1. Будівництво Будинку Sip Панелей Відео
  2. Будівництво Будинку з Чого Почати
  3. Будівництво Будинку з Чого Почати Відео
  4. Будівництво Будинку котеджів під ключ
  5. Будівництво Будинку Газосилікатні Блоки