Будівництво будинку котеджу не місце для непродуманих експериментів и умягчение воды

 Декабрь 21, 2014 – 18:30

Зведення будинку - не та справа, за яке можна братися любителю. Тут не місце для непродуманих експериментів з архітектурою і будматеріалами. Щоб вашій родині в цьому будинку жилося спокійно багато-багато років, вам просто необхідна допомога професіоналів. Посудіть самі, витрати чекають чималі, починаючи з фінансової сторони питання і закінчуючи витраченим на виконання робіт часом. Тому перший крок - знайомство з архітектором, для якого будівництво котеджів - звичне заняття. Людина зі спеціальною освітою та відповідним досвідом роботи розробить проектну документацію, врахує всі ваші побажання, скоректує при необхідності тонкі місця. До того ж він напевно запропонує вам кілька варіантів забудови.

Коли проект готовий, слід ретельно продумати кошторис і план робіт. Важливий і порядок закупівлі будматеріалів. Тепер справа за будівельною бригадою.


Звичайно, при виконанні всіх робіт своїми руками ви отримаєте якусь економію коштів, до того ж зможете бути впевнені в якості зробленого. Але чи впевнені ви, що вмієте зробити все як потрібно або плануєте вчитися по ходу справи? Професійна будівельна бригада при належному контролі з вашого боку виконає роботу в кілька разів швидше і як мінімум не менш якісно, ніж ви. Будівництво будинків котеджів під ключ для них не в дивину, вони вже спрацювалися і діють злагоджено, як годинниковий механізм. Зрештою, ви ж будуєте будинок не для того, щоб надриватися всі вихідні, а щоб насолоджуватися і процесом, і результатом. До речі, якщо вже дуже хочеться заощадити, то ви цілком можете взяти на себе роботи, які не потребують особливих навичок. Наприклад, вивіз будівельного сміття або копання фундаменту. Ось вам і економія на роботі найманців. Майте на увазі, що зводячи новий будинок, ви несете відповідальність за всіх, хто буде в ньому жити. Правила техніки безпеки придумані не для розваги, їх слід суворо дотримуватися. Тому особливу увагу приділіть матеріалами, з яких збираєтеся будувати будинок котедж.

Найбільш екологічно чистий варіант - дерево. Воно створює особливу атмосферу в домі. У приміщенні легко дихається неспроста - дерево подаровано нам самою природою, воно унікальне за своїми якостями. Будівництво будинків котеджів з дерева повертає нас до природи. Цегла найнадійніший в цьому плані матеріал, він дуже міцний, тому дозволяє втілити практичні будь-які архітектурні безумства. Крім цього, він володіє відмінними естетичними властивостями і забезпечує хорошу звукоізоляцію. Котеджі з каменю обходяться замовникові подорожче, однак якщо власник вирішив, що будинок повинен відображати його високий соціальний статус, становище в суспільстві, то потрапив в точку. Кам'яні будинки схожі на замки, так і хочеться влаштувати там бал і одружити якогось принца на прекрасній незнайомці. Будівництво каркасного котеджу дозволить вам заощадити на матеріалах, до того ж звести такий будинок набагато швидше, ніж з будь-якого іншого матеріалу. У будь-якому випадку остаточний вибір і висновки з вищесказаного за вами.

Похожие записи:

  1. Будівництво будинків з клеєного профільованого Бруса
  2. Будівництво Котеджів Будинків Проектування
  3. Будівництво будинків з газобетону: що потрібно знати?
  4. Будівництво Котеджів і Індивідуальних Будинків
  5. Покраска стен - универсальное решение оформления интерьера