Будівництво Сучасних будинків і котеджів

Будівництво елітного котеджу  Май 29, 2014 – 11:46

овременные технологии строительства дома Купуючи земельну ділянку за містом і плануючи побудувати на ній будинок, сучасна людина пред'являє високі вимоги до майбутнього житлу, навіть якщо і не припускає елітне будівництво.Будинок повинен бути красивим, теплим, комфортним - це далеко не повний перелік побажань.Чим же відрізняється будівництво елітного будинку від звичайного?

 
   
 1. Відмова від типових проектів.Типові проекти мають відносно невелику вартість при значному їх розмаїтті. овременные технологии строительства дома Виконавши просту «прив'язку» проекту до конкретної ділянки, ви отримаєте повністю функціональний заміський будинок.Але будівництво елітного котеджу припускає відмову від типових проектів.Таке рішення має не тільки естетичну (будинок виходить унікальним), а й функціональне навантаження: проектуючи будівлю під конкретну ділянку, ви можете врахувати всі сильні і слабкі сторони території, що дозволить підвищити надійність, безпеку, комфортабельність котеджу.
 2.  
 3. Використання сучасних будівельних технологій. овременные технологии строительства дома Сучасний будинок - це будинок не тільки красивий, але і енергоефективний, екологічний, пожежобезпечний.Інноваційні будівельні технології та матеріали відповідають найвищим вимогам, дозволяючи зводити дійсно комфортабельні будинки.
 4.  
 5. Увага до планування і обробці. Будівництво сучасного будинку припускає акцент на внутрішньому плануванню і обробці приміщень.В елітних будинках часто можна зустріти приміщення нестандартної форми, майже обов'язковим атрибутом є високі стелі.Для обробки використовуються натуральні матеріали, наприклад, камінь або дерево цінних порід.
 6.  
 

овременные технологии строительства дома Компанія "Monolitdom-машина" vypolnila багато ікра з побудови і ще більше урізати додаткові будинків елітного класу.Використання сучасних будівельних та оздоблювальних технологій, дотримання всіх норм і правил, великий досвід кожного нашого працівника - гарантія якісного результату.Ми будуємо будинки, які прослужать десятиліття!

 

Сучасні технології будівництва будинку

Источник: www.monolithome.ru

Возможно, вам понравится:

Орехово. СНТ Сонячна Гірка
Орехово. СНТ Сонячна Гірка

В очікуванні "супрематичного вибуху". Реставрація Шагаловскіе училища у Вітебську загальмувалася - TUT.BY
Спочатку будинок, сторіччя якого відзначили торік, мали здати в травні 2014-го, а відкриття приурочити до нинішнього «Слов'янського базару».Але здавати .. У 2014 році планували виділити на будівництво 4,4 млрд рублів, але в реальності отримано всього 300 млн (0,3 млрд) рублів.

Похожие записи:

 1. Будівництво дерев'яних будинків і котеджів
 2. Будівництво Будинків Проекти Котеджів
 3. Будівництво Котеджів Новоріжское Шосе
 4. Будівництво дачного будинку з Чого Почати
 5. Будівництво заміських котеджів