Кухонні стільці і обідні столи

 Май 16, 2018 – 11:48

Якщо китайці чи араби можуть поїсти прямо на підлозі, скажімо, схрестивши ноги хрест на хрест, то вже для багатьох подібний варіант прийому їжі не подобається. Цивілізованій людині треба прикрасити великий стіл на кухні, взяти добротний стілець і, природно, з задоволенням за приємною розмовою насолодитися смачною їжею, запиваючи винцем. І, швидше за все, створюючи дизайн зони прийому їжі, цивілізована людина ніколи не забуде підшукати зручний обідній стіл, а також зручні стільці для кухні, де готується смачна їжа.

Вы можете подобрать и купить стильную и качественную мебель от производителя самый большой каталог предложений для обустройства Вашего дома по доступной и самой выгодной цене.

Кухонні стільці і обідні столи сьогодні випускаються з більш ніж 45 різноманітних порід дерева, які в розумних межах просушують і обробляють численними засобами. Такі заходи здатні убезпечити вироби від майже будь-якого впливу зовнішнього середовища. Правда, якщо зазначені кухонні столи і стільці виробляють з дерева, то сьогодні заводи випускають досконалої інший вид природного продукції - не менше зручні стільці і столи з мультиплексу.

Для довідки: що таке МУЛЬТИПЛЕКС.

Даний матеріал - це з'єднані і проклеєні в різних напрямках найтонші шари дерева всіляких порід. З цієї причини, купуючи стіл і стілець на кухню, зверніть свою увагу на цей матеріал. Мультиплекс здатний зробити елементи кухонного інтер'єру значно стійкіші до вологості і воді. А ще варто сказати, що кухонні столи і, зрозуміло, стільці з подібного матеріалу зовсім не деформується і через п'ять років.

Незважаючи на достоїнства чудової мультиплексу, все ж, зазвичай можна бачити меблі на кухню з ДСП або МДФ. Тому, якщо Ви спокусилися купити меблі з ДСП, то вимагайте у магазина відповідний сертифікат. Там повинен бути зазначений рівень шкідливих речовин. Альтернативою прийнято вважати меблі з МДФ - ці меблі безпечніше, ніж з ДСП-плит. Правда, це для того випадку, коли дозволяють фінанси.

МЕЛАМІН І ЛАМИНАТ - У ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ?

ДСП, облицьовану декоративними плівками, називають як ламінованої, так і меламіну. Багато хто вважає, що це дві різні назви одного й того ж матеріалу. Дехто каже, що матеріал різний, але в чому, власне, відмінність - не знають. Така плутанина з різницею меламіну і ламінату виникає досить часто. Хоча насправді все просто.

У технологічному процесі формування декоративних облицювальних плівок використовується меламиновая смола, яка надає покриттю міцність, довговічність, зносостійкість і термостійкість. Різниця між ламінованої і меламіну поверхнями полягає в процентному змісті меламіну в меламіно-формальдегідних смолі - її зміст в першому випадку становить близько 20%, а в другому - від 60%.

Похожие записи:

  1. Вигідні спортивні ставки
  2. Будівництво будинку на схилі
  3. Вибір коляски для вашої дитини
  4. Мониторинг обменников
  5. Особенности фотосъемки