Особливості дизайну малогабаритних квартир

 Декабрь 9, 2018 – 12:27

Особливості дизайну інтер'єру малогабаритних квартир

Не так давно в нашій країні почали зведення малогабаритних квартир, попит на які надзвичайно високий. Буквально кілька років тому 33 квадрата були мінімальним розміром для однокімнатної новобудови, тепер же на ринку нерухомості є чимало пропозицій житла з площею 26 і навіть 16 квадратних метрів. Вітальня в таких малогабаритних квартирах поєднана з кухнею. Природно, що таке маленьке приміщення потребує особливих дизайнерських рішеннях. Ось деякі з них.

Вы можете узнать как заработать в интернете быстро и выгодно для пополнения своего бюджета без рисков и вложений.

Важливо максимально ефективно використовувати простір маленької квартири. Як правило, для цього використовується один з двох способів - функціональний і візуальний. І якщо другий лише створює візуальну ілюзію збільшення кімнати, то перший дійсно дозволяє зберегти більше вільного пространства.Качественний і недорогий ремонт маленьких квартир в Санкт-Петербурзі від компанії «SV-груп» - запорука якісного ремонту.

ВІЗУАЛЬНЕ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ ПРОСТОРУ ДОСЯГАЄТЬСЯ НАСТУПНИМИ СПОСОБАМИ:

1. Освітлення. Найкраще, якщо вікно буде нічим не закрита, або, хоча б, закрито лише частково. Природне світло дуже важливий для створення об'єму приміщення. Рекомендується використовувати яскраве штучне освітлення, причому, від декількох джерел світла. Використання великої люстри вкрай небажано в силу обмеженості простору. Крім того, правильне локальне освітлення допоможе додати інтер'єру відчуття затишку. Доречні і точкові джерела світла біля ліжка, дзеркал і т.д.

2. Колір. Відомий той факт, що використання світлих кольорів в інтер'єрі дозволяє візуально розширити простір. Виходячи з цього, доцільніше застосовувати шпалери з дрібним малюнком або однотонні. Вкрай небажано використання виражених текстур, таких як камінь, дерево і т.д. Для світлого інтер'єру добре підійдуть яскраві елементи - ваза, картина, диван. У приміщенні їх може бути і декілька, але вони повинні бути розміщені в різних місцях.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МЕТОДИ ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОСТОРУ КВАРТИРИ полягає в наступному:

1. Меблі. Як правило, в маленьких квартирах використовуються універсальні предмети меблів, які можуть поєднувати в собі функціонал декількох окремих предметів. Це і шафи-секретери, і дивани-трансформери, і багато іншого. Якщо дозволяє стелю, то можливе використання так званого другого рівня. Це не тільки навісні полки, але і підвісна ліжко, шафи, екрани і т.д.

2. Зберігання. Важливим принципом раціонального облаштування малогабаритної квартири є зручне зберігання речей, при якому вони не захаращують простір. Наприклад, шафа-купе має бути заввишки до стелі, а ряд полиць кріпитися вище зростання найвищого члена сім'ї. Крім того, речі можна зберігати в диванної коробці або під ліжком. Зберігати невеликі речі на полицях практичніше в відповідних контейнерах.

Похожие записи:

  1. Особенности и достоинства грузового такси
  2. Особенности выбора кондиционеров и монтажа
  3. Особенности перевозки различной мебели
  4. Особенности материалов из дерева
  5. Качественный евроремонт квартир