Виготовлення табличок з ПВХ і пластика

 Март 23, 2018 – 12:53

Наша компанія рада запропонувати вам ще одну послугу - виготовлення табличок з ПВХ і пластика.

Таблички з ПВХ і пластика, обклеєні плівкою, на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних видів продукції в рамках даної категорії.

Переваги виготовлення табличок з ПВХ і пластика

Вы можете выбрать и заказать высококачественные, прочные и презентабельные таблички на двери для дома или офиса любого размера, дизайна и материала по самой выгодной и доступной цене.

До основних переваг виготовлення даної продТаблічкі з ПВХ і пластікаукціі можна віднести наступне:

оперативні терміни виготовлення;

широкий діапазон колірних рішень і невисокою ціною;

проста технологія їх виробництва.

Традиційно зображення наноситься на клеїться плівку і потім прикріплюється до пластиковій основі. Зображення на плівці стійке до зовнішніх впливів, впливу УФ-променів, тому пластикові та ПВХ-таблички відрізняються довговічністю. Крім того, плівка може бути оснащена додатковими візуальними ефектами - наприклад, светоотражающим, ефектом металік.

Виготовлення табличок з ПВХ і пластика - це одне з головних напрямків діяльності нашої компанії.

Таблички з металізованого пластика відрізняються надійністю: навіть на вулиці вони прослужать багато років без пошкодження зображення. Зображення або напис наноситься методом гравіювання. На поверхні за допомогою лазерного променя випалюється верхній шар. Завдяки високим технологіям, застосовуваним у виготовленні, ми можемо не просто нанести напис, а зробити практично фотографічне зображення. Пошкодити таку табличку або напис на ній дуже складно: її доведеться ламати цілком.

Технологія виготовлення табличок з ПВХ з самоклеющейся плівкою дуже проста. Вона оклеивается плівкою з уже нанесеним на неї зображенням. Цей простий спосіб виготовлення дає можливість наносити будь-які картинки і написи, включаючи фотографії. Великою популярністю користується створення з ПВХ з самоклеющейся плівкою для спеціальних заходів: весіль, конференцій, семінарів, виставок та ін.

Похожие записи:

  1. Планування присадибної ділянки
  2. Качественный евроремонт квартир
  3. Изготовление табличек