Італійські дверні замки Mottura

 Июнь 1, 2018 – 11:08

Компанія Mottura - сучасний виробник замків для металевих дверей, воріт, сейфів, віконних прорізів, а також окремих замкових циліндрів, аксесуарів, які гарантують безпеку майна, людей, приміщення в цілому. Компанія була заснована ще в 1963 році в Італії, тому сьогодні можна стверджувати, що дверні замки Mottura перевірені тисячами користувачів протягом тривалих років використання продукції.

І поки багато людей вважають, що виключно громіздка, товста двері гарантує повну безпеку, клієнти інтернет-магазину «На замку» знають справжні правила забезпечення захисту. Навіть сама масивні двері зі слабким замковим механізмом не врятує від вторгнення зловмисника. І навпаки: стандартне дверне полотно послужить непереборною перешкодою, якщо обладнано сучасним дверним замком. Вибирати його потрібно уважно, щоб пристрій задовольнило всі очікування.

Товари Mottura користуються неабияким попитом, тому варто задуматися про їхню покупку.

Товарний асортимент компанії Mottura

Найбільш популярна модель - замок Mottura 54.797 - являє собою виразний двосистемний механізм, створений з двох різних замків: сувальдного і циліндрового. Для його закриття потрібно два ключа: спочатку використовується сувальдний, потім циліндровий.

Чим гарний даний варіант:

 • підвищений рівень безпеки завдяки необхідності застосування відразу двох ключів;
 • багато моделей оснащуються чотирма ригелями, засувкою;
 • дозволяється підключати вертикальні тяги;
 • ручка може входити в комплект.

Друге відмінне рішення - Mottura 52.783. призначений для врізки в гаражне дверне полотно. Обладнаний п'ятьма ригелями і можливістю монтажу вертикальних тяг, девіатором.

Крім стандартних замкових механізмів, Моттура випускає замки підвищеної секретності. Вони можуть оснащуватися помповим циліндром або сувальдою (накладні). Моделі 20.500 і 20.501 будуть цілком доступними для більшості покупців.

Якісні замки Моттура, ціна яких прийнятна для більшості покупців, - далеко не все, що може запропонувати ця популярна італійська компанія. До не менш затребуваним аксесуарів виробництва Mottura належать:

 • врізні броненакладки для євроциліндрами, що збільшують надійність механізму;
 • декоративні накидки, які надають замковим свердловинах більш презентабельний вигляд, а також закривають отвір від чужого погляду;
 • марганцева бронепластина Mottura 94055, захищає від висвердлювання сувальдний відсік замку, що протистоїть використанню свертишем (поєднується з замками 52783, 54797, 52783).

Детальний опис кожної моделі, якісні фото, перелік складових комплекту презентують замки Моттура (купити можна по телефону) максимально доступно для клієнта. Поспішайте придбати якісні товари за низькими цінами в інтернет-магазині «На замку»!

Похожие записи:

 1. Степень готовности дома
 2. Мониторинг обменников
 3. Преимущества комодов
 4. Етапи будівництва будинків